вул. Івана Франка, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція в Чернівцях

У сфері косметології епіляція лазером є однією з найбільш затребуваних послуг. За час існування вона зарекомендувала себе як найбільш ефективний спосіб боротьби з небажаними волоссям на тілі. Проходження повного курсу процедур дозволяє надовго забути про гоління.
Запрошуємо на сеанс лазерної епіляції в місті Чернівці, косметологічний центр TK Laser. Для отримання безкоштовної консультації звертайтеся до наших майстрів в будь-який зручний час.
У центрі регулярно проводяться акції, діють знижки і доступні вигідні пропозиції. Наприклад, щоб заощадити до 40%, рекомендуємо скористатися послугою комплексного видалення волосся.

Вартість лазерної епіляції

Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги

Косметологічний центр TK Laser пропонує високоякісні послуги з видалення небажаного волосся. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому подбали про лояльну цінову політику. На курс лазерної епіляції ціна формується виходячи з числа рекомендованих процедур, кількості і величини зон, які планується обробити апаратом.
Записуйтеся на лазерну епіляцію за адресою: м. Чернівці, вул. Івана Франка, 5. Вас чекає затишний салон з приємною атмосферою і привабливим дизайном, зручний кабінет із сучасним обладнанням і кваліфікований уважний персонал. У будь-який зручний час можна абсолютно безкоштовно отримати професійну консультацію.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Лазерна епіляція в Чернівцях виконується фахівцями центру TK Laser в наступному порядку:

/ 01.

Клієнт зручно розміщується на кушетці, надягає спеціальні окуляри. Майстер оглядає шкіру та дезінфікує її.

/ 02.

Маніпулу очищають за допомогою дезинфікуючого засобу і надягають нову захисну плівку.

/ 03.

Спеціаліст налаштовує обладнання, наносить контактний гель на шкіру клієнта і приступає до обробки шкіри.

/ 04.

Після кожного сеансу на ділянки тіла наноситься засіб, що сприяє заспокоєнню, загоєнню і зволоженню шкірних покривів.

лазерная эпиляция в салоне

ВИДИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Метод боротьби з небажаним волосям полягає в руйнуванні фолікул. Промінь світла, який генерується апаратом, впливає на меланін, що міститься в волосині і цибулині. Фолікул нагрівається і руйнується, при цьому коагулюється живляча його судина. Також промінь запаює судину, яка підживлювала цибулину. В результаті на обробленій ділянці тіла волосся більше не буде рости.

Типи обладнання

Для боротьби з небажаним волосяним покровом використовують різне устаткування. Найчастіше це діодне, неодимове і олександритове. Кожен тип апарату призначений для певного виду епіляції. Пристрої відрізняються принципом дії, ефективністю і способом проведення процедури.

Тривалість

Тривалість процедури залежить від кількості зон, які потрібно обробити лазером, і їх величини.
В середньому сеанс триває 15-60 хвилин. При записі на лазерну епіляцію в Чернівцях ціна курсу розраховується відповідно до кількості сеансів.

Ціна/якість

Кращим варіантом вважається використання діодного лазера. Він має оптимальне співвідношення довжини і потужності світлового променя, що дозволяє швидко і точно руйнувати фолікули. Маніпуляції з використанням такого обладнання більш комфортні за рахунок застосування контактного гелю, а також наявності потужної системи охолодження.

Діодна лазерна епіляція доступна за ціною, при цьому результативність послуги перевершує всі очікування.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Щомісячний графік

Для повного видалення волосся лазером необхідно пройти курс процедур. В середньому це 6-10 повторень. Кількість сеансів призначається майстром індивідуально для кожного клієнта.
Між відвідинами витримується певний проміжок часу. Перед другим і третім сеансом повинен пройти місяць.

Інтервальний графік

Подальший інтервал між сеансами майстер на свій розсуд може збільшити до 1,5-2 місяців, якщо волосяний покрив буде добре реагувати на лазер.

Після завершення курсу досягнутий результат потрібно підтримувати шляхом проведення профілактичних сеансів (приблизно 1-2 рази на рік).

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до процедури лазерної епіляції в Чернівцях

Для комфортного проведення сеансів і досягнення відмінного результату необхідно виконати наступні рекомендації:

лазерна епіляція

Показання та протипоказання до проведення процедури

У зоні світлової дії не повинно бути ран, келоїдних рубців, вираженого варикозу, пластин і імплантів з металу. Видалення волосся лазером не рекомендується жінкам під час вагітності, а також перші 3 місяці після пологів. Відносним протипоказанням є порушення гормонального фону. Це може стати перешкодою до досягнення 100% видалення волосся.

Показання:

Деяким людям епілювати шкіру лазером необхідно за медичними показаннями. Наприклад, при захворюваннях гірсутизмом або гіпертрихозом. Вони характеризуються рясним оволосіння на різних ділянках тіла, що спричиняє дискомфорт.
Лазерна епіляція також рекомендується при гіперчутливому епідермісі або схильності до вростання волосся.

Протипоказання:

Незважаючи на безпечність методу, лазерне видалення волосся все ж має ряд протипоказань. В першу чергу це стосується таких захворювань, як: гепатит B і C, онкологічні, ішемічна хвороба серця, стадія декомпенсації цукрового діабету, гемофілія, інфекційні та грибкові хвороби шкірних покривів.

Косметологічний центр TK Laser в Чернівцях надає високоякісні послуги лазерної епіляції. Процедури виконуються за допомогою професійного обладнання, яке відповідає європейським стандартам якості.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

На відміну від інших способів боротьби з волосками на тілі, обробка променем лазера має набагато більше переваг:

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Чернівцях, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.