вул. Івана Франка, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерне видалення татуювань та татуажу в Чернівцях

Згодом будь-яке, навіть найоригінальніше татуювання може набриднути, перестати подобатися, втратити первинний зовнішній вигляд – розпливтися в контурах, втратити колір, втратити насиченість. Донедавна для виведення тату використовувалися інфрачервона коагуляція, а також болючі інвазивні методи – дермабразія, хірургічне висічення. На сьогоднішній день позбутися натільного малюнка можна ефективнішим і щадним способом – за допомогою лазера.
Салон TK Laser у місті Чернівці пропонує послуги з виведення монохромних та кольорових тату лазером. Метод успішно застосовується також для позбавлення від втратившого актуальність або невдало виконаного перманентного макіяжу.

До та після сеансу

Вартість послуг в Чернівцях

Особливості процедури

Лазерний метод виведення татуажу брів, губ, стрілок на повіках та міжреснички заснований на дії світлових імпульсів, що генеруються маніпулою апарату, на барвник, введений у шари епідермісу та дерми. Промені світла перетворюються на теплову енергію. Нагрівання сприяє розпаду частинок чорного і кольорового пігменту на дрібні елементи.
Мікрочастинки барвника поглинаються імунними клітинами – макрофагами, а потім виводяться з організму через лімфу та сечовидільну систему.

Переваги лазерного видалення тату

Виведення татуювань, перманентного макіяжу лазером перевершує за популярністю альтернативні способи, такі як застосування хімічного ремуверу, дермабразію, хірургічне видалення. Популярність методу – у його численних перевагах.

Протипоказання

 • Вагітність
 • Грудне годування
 • Декомпенсований цукровий діабет
 • Схильність до утворення келоїдних рубців
 • Епілепсія
 • Аутоімунні захворювання
 • Онкологія
 • Відкриті рани
 • Порізи
 • Запальні процеси в організмі
 • Дерматологічні захворювання у зоні обробки
Видалення татуажу лазером

Як відбувається сеанс

Перед відвідуванням майстра протягом двох тижнів заборонено засмагати, проводити хімічні пілінги в зоні знаходження пігменту, приймати антибіотики – фторхінолони або тетрацикліни, сульфаніламідні препарати. За три дні до виконання маніпуляції необхідно утриматися від використання спиртовмісної косметики, купання в басейні, походу в баню, сауну.

Процедура в салоні TK Laser включає такі етапи:

Консультація

Майстер розмовляє з клієнтом, збирає анамнез, за ​​відсутності абсолютних протипоказань та причин для відстрочення сеансу, приступає до виконання маніпуляції.

Підготовка

Оглянувши татуювання, фахівець підбирає налаштування апарату, очищує та дезінфікує шкірний покрив.

Обробка пігменту лазером

Область тату, перманентного макіяжу обробляється лазерними спалахами. Маніпуляція займає близько 25 хвилин.

Завершення сеансу

На оброблені зони наноситься засіб з декспантенолом, на відкриті ділянки в теплу пору року також SPF-крем. Майстер дає рекомендації щодо постпроцедурного догляду та обмежень.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Щоб видалити перманентний татуаж, як правило, достатньо 3-6 візитів до косметологічного центру, щоб вивести натільне зображення – 6-10 сеансів. Інтервал між відвідуваннями салону – 1-2 місяці. Точний графік визначається майстром в індивідуальному порядку.
Лазерне видалення важковиводимого пігменту можна поєднувати із застосуванням хімічного ремуверу. Дотримання інтервалу, рекомендованого спеціалістом, є обов'язковим.

Результат після процедури

Безпосередньо після відвідування салону на шкірі часто можна помітити почервоніння, набряклість. Ці незначні побічні ефекти минають протягом 2-3 днів. Приблизно на 6-7 добу в області впливу лазера з'являється скоринка, яка протягом 7-10 днів відлущується. Здирати її самостійно заборонено. Молода шкіра має рожевий відтінок.
Освітлення барвника спостерігається через 1-2 місяці. Вже тоді можна проводити повторну маніпуляцію. Обмежень щодо сезону для проведення процедур немає.
Варто відзначити, що максимальний ефект спостерігається після першого сеансу, коли виводиться максимальна кількість барвника. Надалі процес видалення пігменту уповільнюється. Найлегше звести чорний барвник, а також пігмент холодних відтінків. Найбільш складні для виведення бежевий, білий, жовтий кольори.
Крім зведення пігменту, завдяки фототермолізу, в шарі дерми активізується синтез колагену та еластину. Тому шкірний покрив на оброблених ділянках набуває пружності та еластичності.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Видалення татуажу лазером

Післяпроцедурний догляд за шкірою

Для запобігання ускладнень та отримання максимального ефекту від процедури виведення тату лазером, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій.

Протягом трьох днів після відвідування салону заборонено паритись у лазні, плавати в басейні, користуватися лосьйонами, що містять спирт.

На два тижні слід відкласти похід на пляж, солярій, поїздку в теплі країни.

При виході на вулицю, на відкриті ділянки необхідно наносити сонцезахисний крем з SPF не менше 35. Після видалення перманентного макіяжу брови закривають від сонця кепкою, повіки – темними окулярами.

Вартість процедур в м. Чернівці

З актуальними цінами на процедури зведення татуювань, незмивного макіяжу ви можете ознайомитись на цій сторінці та у відповідному розділі. Вартість видалення татуажу брів, повік, губ, а також малюнка менше 5 см², фіксована. Ціна обробки великих зображень розраховується виходячи з кількості квадратних сантиметрів.
Щоб записатися до майстра, погодьте дату та час відвідування косметологічного центру з адміністратором. Зателефонуйте нам за будь-яким із телефонів, вказаних на сайті, напишіть у месенджер або залиште заявку в онлайн-формі.