вул. Івана Франка, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція обличчя у Чернівцях

Використання діодного лазера більше 30 років вважається одним з найбільш ефективних та безпечних способів позбавлення від небажаного волосся, в тому числі на чутливих ділянках обличчя.
Якщо ви шукаєте салон лазерної епіляції обличчя в місті Чернівці, зверніться до фахівців ТК Laser. Ми проводимо процедури з видалення волосся у жінок та чоловіків. Вплив лазера дає чудовий результат на світлій шкірі при темному волосяному покриві. Апаратна методика ефективна при надмірній волосистості внаслідок генетичних особливостей, гормональних порушень, допомагає позбутися волосся, зростання якого не є аномальним, проте небажане з точки зору естетики.

Ціна лазерної епіляції області обличчя в салонах ТК Laser в Чернівцях визначається кількістю оброблюваних зон. Позиція нашої компанії: послуга повинна залишатися доступною.
Ми регулярно проводимо акції, тішимо клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти одночасно декілька зон - так ви можете відчутно заощадити.

Не відкладайте ТУРБОТУ ПРО СВОЄ ТІЛО: ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ та знижки на процедуру І ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Записатись

Переваги процедури

Видалення волосся на обличчі лазером передбачає вплив на меланін цибулин світлового потоку. При попаданні у фолікул енергія світла створює тепло, яке повністю позбавляє волосяні стрижні життєздатності. Цілісність епідермісу не порушується. Функції лімфатичної системи також не зачіпаються. Методика користується популярністю завдяки таким перевагам:

Красива дівчина
/ 01.

Мінімальні витрати часу

Обробка маніпулою апарату однієї зони займає близько 15 хвилин, обличчя повністю – 20 хвилин. Інтервал між сеансами курсу – не менш як місяць.

/ 02.

Висока ефективність

За допомогою курсу процедур можна досягнути позбавлення від небажаної рослинності до 98%.

/ 03.

Видимий результат після першого відвідування салону

Вже після першої процедури можна оцінити її ефект. Через 2-3 тижні після епіляції на обличчі разом із коренем випадає від 7 до 25% волосяних стрижнів, які на момент сеансу перебували в активній стадії зростання. Щоб видалити «сплячі» волоски, необхідно дочекатися їхнього «пробудження» і виконати повторно процедуру.

/ 04.

Безболісність

За відгуками клієнтів салонів, естетичних клінік, косметологічна маніпуляція не викликає дискомфорту. Якісні сучасні апарати, які використовуються в мережі ТК Laser, обладнані насадкою, що охолоджує. Під час дії лазера відчувається лише незначне поколювання.

/ 05.

Поліпшення стану шкірного покриву

Після лазерної процедури колір обличчя набуває здорового відтінку, рельєф вирівнюється, підтягується овал, дрібні недоліки (пігментація, сліди від акне, зморшки) стають менш вираженими.

Показання та протипоказання до проведення процедури

Показанням до використання апаратної методики у жінок є наявність темного волосяного покриву в області:

 • підборіддя;
 • шиї (спереду та ззаду);
 • над верхньою губою;
 • вздовж вуха (бакенбарди);
 • чола (верхня частина біля росту волосся);
 • міжбрів'я.

Видалення волосся лазером не рекомендується при:

 • вагітності, грудному вигодовуванні;
 • пошкодженнях, запаленнях шкірного покриву;
 • аутоімунних порушеннях;
 • цукровому діабеті у стадії декомпенсації;
 • онкологічних хворобах:
 • прийомі антибіотиків тетрациклінового або фторхінологового ряду.

Лазерна епіляція підборіддя, вусів у чоловіків проводиться рідко, в основному при чутливій шкірі, схильності до вростання волосяних стрижнів. Зазвичай чоловіки воліють епілювати шию, бакенбарди, моноброви, вуха, верхню частину вилиць.

Етапи проведення лазерної епіляції обличчя

лазерная эпиляция лица

Консультація з майстром

Отримання від клієнта інформації про відсутність протипоказань. Огляд зон, які підлягають обробці. За 1-2 дні волосся необхідно видалити за допомогою бритви.

Передпроцедурна підготовка

Вибір необхідного режиму роботи апарату, обробка шкіри антисептиком, при низькому больовому порозі - також знеболюючим кремом.

Проведення процедури

Обробляє попередньо підготовлені ділянки маніпулою апарату з використанням контактного гелю.

Завершення сеансу

Зняття залишків гелю нанесення на шкірний покрив пантенолу.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Лазерну епіляцію

у салоні в Чернівцях проводить кваліфікований майстер, який призначає кількість процедур (від 6 до 10) та їх періодичність (від 3 тижнів до 2 місяців) в індивідуальному порядку – залежно від структури волосків, фототипу шкіри клієнта.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після лазерного видалення волосся на обличчі

2 години

Не можна змочувати оброблені зони водою.

3–4 дні

Рекомендується відмовитись від гарячої ванни, душу, походу в сауну.

2 тижні

Заборонені сонячні ванни, засмагати у солярії.

Період між сеансами

Слід користуватися сонцезахисним кремом.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Чернівцях, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції обличчя у Чернівцях

З цінами на послуги центру TK Laser ви можете ознайомитись на цій сторінці або у прайсі. Щоб записатись на процедуру, зателефонуйте нам або скористайтеся онлайн-формою.