Ліпомоделювання живота в м. Київ

Ін'єкційний ліполіз живота – це ефективна та безпечна процедура, спрямована на зменшення жирових відкладень, усунення целюліту, покращення зовнішнього вигляду шкіри. Цей метод дозволяє позбутися жиру локально без хірургічного втручання.
Суть процедури полягає у введенні під шкіру спеціальних препаратів (ліполітиків), що розщеплюють клітини жиру. Такі ін'єкції запускають метаболізм у тканинах, покращуючи стан шкірного покриву. Ліполітики в живіт вводяться за допомогою найтонших голок.
У салоні TK Laser фахівці проводять ліпомоделювання живота за допомогою препаратів із доведеною ефективністю.

Особливості процедури

иконка

Введення ліполітиків в живіт виконують локально у проблемні зони. Глибина ін'єкції залежить від використовуваного препарату та кількості відкладень жиру. У місцях уколів можуть залишатися невеликі синці. Це нормальна реакція організму, і вони швидко проходять без додаткової обробки.

иконка

Ін'єкційний ліполіз в області живота – процедура, яка користується популярністю у нашому салоні. За ефективністю руйнування відкладень жиру вона порівнянна з ліпосакцією, однак ліполіз менш травматичний і не вимагає хірургічних маніпуляцій.

иконка

Уколи ліполітиків у живіт роблять дуже тонкими голками. Препарат вводять у підшкірно-жировий шар, де він вступає у біохімічні процеси, розчиняючи надмірну жирову тканину.

Препарати, що використовуються в TK Laser

У салоні TK Laser ми використовуємо якісні ліполітики для ін'єкцій у живіт від італійських та іспанських виробників. За бажанням клієнта після консультації косметолога може бути використаний препарат не з нашого списку. У такому випадку вартість процедури обговорюється індивідуально, і наш салон самостійно купує засіб.
Фахівці салону TK Laser працюють із такими препаратами:

RRS HA Cellutrix

RRS HA Cellutrix

виготовлений в Італії. Цей дермальний імплантат, що містить біоревіталізаційний комплекс, доповнений гіалуроновою кислотою. Препарат ефективно бореться з целюлітом, покращує тонус та еластичність шкіри.

PBSerum TRIADA

виробництва компанії Proteos Biotech, Іспанія. Препарат містить три діючі компоненти: гіалуронідазу, ліпазу та колагеназу. У поєднанні вони ефективно усувають жировий прошарок, руйнують целюліт та виводять зайву рідину.

PBSerum_TRIADA

Показання та протипоказання

Ліполітик у живіт та боки показаний при:

 • локальних відкладеннях жиру в ділянці живота;
 • набряклості цієї зони;
 • втраті еластичності шкіри;
 • целюліті;
 • розтяжках та нерівностях на шкірі;
 • валиках та складках на боках та зоні попереку.

Протипоказаннями до проведення процедури є:

 • новоутворення;
 • вагітність та період годування груддю (2-3 місяці);
 • вірусні, бактеріальні чи грибкові ураження шкіри;
 • розлади психіки; епілептичні напади;
 • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • схильність до появи келоїдів;
 • герпес;
 • хвороби крові;
 • вірусні захворювання: грип, Covid-19, ГРВІ (плюс місяць після одужання);
 • індивідуальна чутливість до компонентів;
 • прийом антибіотиків (і ще два тижні після завершення).

Під час попередньої консультації косметолог обов'язково уточнює у клієнта наявність будь-яких протипоказань.

рекомендованный график

Курс та тривалість ефекту

Позитивний ефект помітний після першого сеансу. Однак для отримання повноцінного результату рекомендується пройти курс ліпомоделювання живота. Кількість сеансів залежить від обраного препарату. Курс може складатися з 3-8 процедур із перервами від 10 до 30 днів.
В результаті ви отримаєте покращення контурів талії та живота, зменшення жирових відкладень, більш рівну та пружну шкіру без целюліту.

Ціни на послуги у Києві

У салоні TK Laser можна прибрати живіт ліполітиками за доступною ціною. Ми працюємо тільки з якісними та безпечними препаратами, ефективність яких доведена безліччю задоволених клієнтів.
Ми дбаємо про своїх відвідувачів, тому використовуємо одноразові інструменти та антисептики, щоб усі маніпуляції проходили з дотриманням санітарно-гігієнічних норм.
Наші майстри – сертифіковані спеціалісти з великим досвідом. Тому, записуючись на процедури, ви гарантовано отримаєте бажаний результат.
Щоб уточнити вартість ін'єкційного ліполізу та інших послуг, а також записатися до нас на безкоштовну консультацію, зателефонуйте чи напишіть у месенджер.
У TK Laser на вас чекає привітний персонал, затишна обстановка, сучасне обладнання та ефективні процедури краси.