Контурна пластика кути Джолі у Києві

Ідеальний профіль з вираженими вилицями та чітко окресленою лінією підборіддя можна отримати без втручання хірургів. Косметологи салону TK Laser проводять контурну пластику кути Джолі для перетворення обличчя всього за одну процедуру. Ефект зберігається до 1-2 років.

Особливості процедури

Ін`єкції
иконка

Профіль Джолі в косметології - перевірена та ефективна методика корекції нижньої третини обличчя. Процедура передбачає підшкірне введення філерів у бажану зону. У якості основи в дермальних препаратах використовується гіалуронова кислота.

иконка

Подібні наповнювачі створюють об'єм і надають потрібну форму вилиці, підборіддя, окреслюють лінії та кути нижньої щелепи. Куточки Джолі – це ін'єкційна пластика, а отже жодних порізів та інших пошкоджень на шкірі не буде. Філери вводить професійний досвідчений косметолог нашого салону.

иконка

Процедура активно застосовується у США, а тепер набула визнання та затребуваності і в нашій країні. Методика «Кути Джолі» робить нижню третину обличчя не лише більш вираженою, а й гармонійною, наближаючи до стандартів «голлівудської» краси.

Переваги процедури в TK Laser

Наші косметологи – уважні досвідчені професіонали, які індивідуально підходять до вирішення різноманітних естетичних завдань. Профіль Джолі філерами виконується лише після попередньої консультації, виключення протипоказань та підбору відповідного препарату. Процедура має такі переваги:

01.

Підходить для будь-якого віку. Вилиці Джолі — процедура, що дозволяє усунути вікові зміни, такі як нечіткий лицьовий овал, опущення тканин і поява «брилів». У молодому віці до контурної пластики вдаються до створення більш структурного профілю, коли анатомічно кути нижньої частини обличчя виражені недостатньо.

02.

Забезпечує виражений ефект. Після процедури клієнт отримує гарну рівну лінію нижньої щелепи. Кути Джолі допомагають сформувати ідеальні пропорції - жіночне витончене обличчя. При цьому ціна за сеанс у кілька разів менша, ніж звернення до пластичних хірургів.

03.

Не потребує тривалого відновлювального періоду. Після сеансу контурної пластики на шкірі можуть залишитися невеликі папули, почервоніння та набряклість від уколів. Але така реакція організму вважається нормою і відбувається протягом 2-3 днів без наслідків (за умови виконання всіх рекомендацій косметолога TK Laser).

04.

Абсолютно безпечна. Гіалуронові філери ідеально сумісні з нашим організмом, тому не викликають відторгнення та дають стійкий ефект. Поступово заповнюють поглиблення всередині дерми і утворюють міцний «каркас» у зоні нижньої третини лиця. Гіалуронова кислота запускає природні процеси синтезу колагену та еластину в організмі, що позитивно впливає на стан шкіри.

Використовувані препарати

Процедура профіль Джолі проводиться за допомогою новітніх філерів, спеціально розроблених для косметології та контурної пластики. М'який еластичний гель легко проникає під шкіру, дозволяє отримати природні результати підтяжки та контурингу кутів нижньої щелепи. Кути Джолі роблять за допомогою таких препаратів:

Juvederm Volux

Juvederm Volux

Філлер для надання об'єму та чіткості лицьовим контурам. Відрізняється високою стійкістю та пластичністю. До складу входить гіалуронова кислота, що відповідає за зволоження та підтяжку шкірних покривів. Лідокаїн знижує дискомфортні відчуття від ін'єкцій, дозволяючи клієнтам добре переносити процедуру.

Rejeunesse Shape

Щільний гель-філер для роботи в глибоких дермальних шарах. Використовується для коригування лицьового овалу, надання витонченості та виразності вилиці, підборіддю. Основний компонент - незшита гіалуронова кислота, що відновлює гідробаланс клітин, що підвищує пружність тканин і виступає бар'єром для проникнення бактерій та інфекцій. Як анестезуючий компонент використовується лідокаїн.

Rejeunesse Shape

Ефективність (результати) процедури

 • покращення пружності шкірних покривів;
 • виражений ефект ліфтингу;
 • розгладжування зморшок та складок;
 • зволоження шкірних покривів;
 • усунення «брилів»;
 • додавання необхідного обсягу зоні;
 • створення чітких контурів нижньої щелепи;
 • витончене, добре окреслене підборіддя.
Ін`єкції

Як проходить сеанс

Вилиці та підборіддя Джолі - процедура, яка займає не більше 40-60 хв. Проходить у спеціально обладнаному косметологічному кабінеті на зручній кушетці.

Майстер нашого салону виконує такі дії:

Очищує шкіру

Від поверхневих забруднень та косметики. Для запобігання ризику інфікування область проведення процедури обробляється антисептиком.

Розмічає зону

Майстер за допомогою косметичного олівця відзначає область ін'єктування: кут нижньої щелепи у напрямках вгору та вниз, вилицеву дугу, підборіддя.

Вводить філер

Для чого використовує невеликий шприц із тонкою голкою, що мінімізує виникнення неприємних відчуттів під час сеансу. При необхідності косметолог може заздалегідь нанести анестетик.

Завершує сеанс

Обробляє область дезінфікуючим розчином, для прискорення відновлення шкіри наносить засіб із загоюючою та зволожуючою дією.

Протипоказання

 • вагітність та грудне годування;
 • аутоімунні та системні захворювання;
 • діабет при декомпенсації;
 • онкологічні новоутворення;
 • гіперчутливість до компонентів філерів;
 • схильність до формування келоїдів;
 • запальні та інфекційні процеси на шкірі;
 • незагоєні подряпини, ранки в зоні ін'єкцій.

Реабілітаційний період після процедури

Кути Джолі робиться за допомогою ін'єкцій, а значить зона корекції вимагає дбайливого та правильного догляду. Щоб почервоніння та набряклість пройшли за короткий проміжок часу та не виникли інші негативні реакції, наші косметологи рекомендують:

01.

в перший день — не наносити декоративну косметику та уникати частих дотиків до обробленої області руками;

02.

7–10 днів — знизити інтенсивність спортивних занять, не відвідувати басейн та не робити масаж у зоні, де формували вилиці Джолі;

03.

14 днів — уникати різких температурних перепадів (сауна, лазня) та тривалого перебування під прямими гарячими променями сонця.

Вартість процедур

Запрошуємо на сеанси безопераційного перетворення, повернення молодості та пружності обличя до салону TK Laser, м. Київ. Пропонуємо відвідувачам широкий спектр процедур у сфері косметології, які можна пройти зі знижками. Доступна ціна в Києві та професіоналізм наших косметологів роблять відвідування салону вигідним та ефективним для клієнтів.
Скільки коштує зробити кути Джолі можна дізнатися, зателефонувавши нашим консультантам. Довіртеся професійним косметологам, які допоможуть скоригувати проблемні зони, підкреслити вашу красу. Записатися на прийом до нашого майстра можна прямо на сайті, надіславши онлайн-заявку.