Лазерна епіляція зони бікіні у чоловіків

Питання гігієни і естетики інтимної зони хвилює не тільки жінок, а й чоловіків. Небажана рослинність в області бікіні створює масу незручностей в літній період, під час занять спортом, не є привабливою для другої половинки. Видалення волосяного покриву позбавить від дискомфорту, полегшить повсякденний догляд за делікатними ділянками.
Мережа салонів TK Laser запрошує на процедуру "лазерна епіляція бікіні" чоловіків, які вже вдавалися до видалення волосся апаратним способом, а також тих, хто все ще користується альтернативним методами. Як показує практика наших фахівців, люди, які спробували видаляти волосся лазером, в більшості випадків назавжди відмовляються від раніше використовуваних методик - шугаринга, епіляції воском, використання депіляторного крему.

Переваги процедури

Лазерна епіляція бікіні у чоловіків передбачає застосування професійного лазерного приладу. Спосіб працює за рахунок енергії світла. Світловий імпульс, що випромінюється маніпулою лазера, притягається меланіном волосся і гемоглобіном крові прилеглої судини. Світлова енергія перетворюється в тепло. При високій температурі фолікул розплавляється і «заклеює» стінки кровоносної судини, з якої волосяний стрижень отримує поживні речовини. В результаті волосся гине і протягом 2-3 тижнів випадає разом з цибулиною.
Видалення волосся лазером затребуване серед представників сильної статі завдяки ряду переваг.

лазерная эпиляция мужчин
/ 01.

Безболісність

За відгуками більшості відвідувачів салонів TK Laser, дискомфорт під час сеансу не спостерігається. При ковзанні по шкірі маніпули апарату присутнє легке відчуття поколювання.

/ 02.

Висока ефективність

Після проходження курсу процедур можна позбутися близько 98% непотрібного волосяного покриву.

/ 03.

Тривале збереження результату

За умови дотримання графіка відвідувань центру ТК Лазер, встановленого майстром, а також рекомендацій по догляду за шкірою, при проходженні профілактичних сеансів шкірний покрив залишається гладким і доглянутим протягом 5-10 років.

/ 04.

Безпечність

Лазер не травмує епідерміс, не впливає на лімфатичну систему і внутрішні органи, тому процедура не несе в собі ніяких ризиків і негативних наслідків.

/ 05.

Економія часу

Чоловіча лазерна епіляція глибокого бікіні займає не більше 20 хвилин, з знеболенням - не більше 40 хвилин.

Акційний комплекс

Лазерна епіляція глибокого бікіні, пахви і ноги повністю зі знижкою до 40%

Записатись

У салоні TK Laser кваліфіковані фахівці подбають про красу і здоров'я вашої шкіри. Більше вигідних пропозицій ви знайдете в розділах «Наші ціни» і «Акції».
Не відмовляйте собі в задоволенні мати гладку шкіру кожен день. Приходьте до нас на процедуру лазерної епіляції і переконайтеся в її ефективності.

лазерня эпиляция мужская - подмышки

Підготовка до процедури

Показання до проведення процедури

Наявність рослинності в інтимній області у дорослих чоловіків є нормою. Позбавляються від неї виключно з міркувань естетики та гігієни. Метод також ефективний при гіпертрихозі (надлишковій волосистості, густому і жорсткому волосяному покриві), схильності до вростання волосяних стрижнів, підвищеній чутливості епідермісу.

Протипоказання

Лазерна епіляція бікіні у чоловіків не проводиться при:

лазерная эпиляция мужчинам
/ 01.

запальних процесах в організмі;

/ 02.

механічних пошкодженнях і інфекційних (вірусних, бактеріальних, грибкових) ураженнях шкірного покриву в епільованій зоні;

/ 03.

ендокринних захворюваннях;

/ 04.

онкології;

/ 05.

епілепсії;

/ 06.

серцево-судинних хворобах;

/ 07.

проблемах зі згортанням крові.

Процедура не заборонена підліткам до 18 років, однак через гормональні зміни, що відбуваються в юнацькому організмі, передбачити і гарантувати високу ефективність неможливо.

Етапи проведення процедури

Косметологічний салон

Консультація

Майстер проводить візуальний огляд зон, які підлягають обробці, перевіряє відсутність протипоказань до маніпуляції. Якщо клієнт здоровий, не приймає на даний момент гормони та фотосенсибілізуючі препарати, майстер починає підготовку до процедури.

Підготовчий етап

Спеціаліст підбирає налаштування апарату відповідно до типу волосся і шкіри. Шкірний покрив обробляється антисептиком, на ділянки, які будуть оброблятися, наноситься гель-провідник.

Проведення епіляції

Спеціаліст проходиться маніпулою лазера по волосистим ділянкам. За бажанням клієнта використовується знеболюючий гель з лідокаїном.

Закінчення сеансу

Залишки гелю видаляють, шкіру заспокоюють пантенолом.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Рекомендований графік процедур

Чоловікам потрібно пройти 10-12 сеансів. Інтервал між першими трьома процедурами - 1 місяць. Надалі цей термін залишається незмінним або збільшується до 1,5-2 місяців. Підтримуючі маніпуляції проводяться 1-2 рази на рік.

Післяпроцедурний період

Для закріплення результату і уникнення побічних ефектів протягом доби необхідно мінімізувати механічний вплив на оброблену зону. Протягом 3-4 днів слід утриматися від походу в лазню, спортзал, басейн. 2 тижні не можна засмагати.

лазерная эпиляция для мужчин

Обладнання в салонах TK Laser

В мережі салонів ТК Laser використовують діодні лазери, які вважаються «золотим стандартом» в лазерній епіляції. Процедура ефективна тільки на темному волоссі при світлій або злегка смуглявій шкірі.

Ціни та знижки на процедури

З цінами на процедури ви можете ознайомитися на цій сторінці або в розділі «Ціни». Хочете заощадити? Обирайте комплексні процедури, що включають епіляцію бікіні та інших зон. Сума знижки становить до 40%.

Дивіться також: Лазерна епіляція в Києві.