Лазерна епіляція грудей в Києві

Груди - зона, яка потребує особливої ​​уваги. Шкіра тут дуже ніжна і чутлива, тому класичне видалення волосся з грудей може перетворитися на справжні тортури. На жаль, з такою проблемою стикаються і чоловіки, і жінки.
Найбезпечніший і сучасний метод видалення волосся з грудей - епіляція за допомогою лазера. У центрах TK Laser ви можете швидко, надовго і практично безболісно позбутися від волосся на: грудній клітці; молочних залозах; ореолах сосків; в зоні декольте; між грудьми.

ефективна лазерна епіляція волосся

Переваги

лазерної епіляції молочних залоз і грудей в TK Laser:

Абсолютна безпечність. Ми працюємо на діодних лазерах останнього покоління. Після епіляції на шкірі грудей не залишається порізів, опіків і подразнення. Процедура не викликає роздратування і інших побічних ефектів. Лазер не впливає на шкіру, а руйнує тільки цибулину волоса.

Комфорт і невелика тривалість процедури. Сеанс триває від 15 хвилин до півгодини. Вплив лазера відчувається на шкірі, як тепло і поколювання. А якщо у вас низький больовий поріг, майстер запропонує додатково знеболити зону гелевим анестетиком.

Універсальність. Лазерне видалення волосся на грудях - процедура для всієї родини. Її можна проводити і чоловікам, і жінкам в будь-який час року.

Показання до проведення процедури

Головне показання до лазерної епіляції грудної клітини як у чоловіків, так і у жінок - бажання виглядати доглянуто і привабливо. Позбавлення від небажаного волосся на грудях підвищує самооцінку і усуває психологічний дискомфорт.
Інші причини вдатися до лазерної епіляції ореол і інших ділянок грудей:

 • схильність до вростання волосся;
 • низький больовий поріг, що робить інші методи епіляції нестерпними;
 • сильне роздратування шкіри або алергія після гоління, шугаринга, воску;
 • запалення волосяних цибулин (фолікуліт).

Можливі протипоказання

 • Вагітність і перші 3 місяці лактації.
 • Інфекційні та грибкові захворювання шкіри.
 • Онкологія.
 • Важка форма варикозу.
 • Ішемічна хвороба серця.
 • Цукровий діабет в стадії декомпенсації.
 • Незгортуваність крові.
 • Гепатит В і С.
 • Метал в тілі.
 • Келоїдні рубці.
 • Свіжа засмага.
 • Фотодерматоз і прийом медичних препаратів, які підвищують чутливість до світла.

Гормональні збої провокують надмірне зростання волосся у жінок на ореолах або в улоговинці між грудьми. Всупереч поширеній думці про те, що волохата грудна клітка - ознака мужності, занадто рясна рослинність у чоловіків тягне за собою безліч незручностей, пов'язаних з гігієною, і доставляє дискомфорт в спекотну пору року.
Видаляти рослинність на грудях складно: висмикування волосся пінцетом, шугарінг, воскова епіляція не тільки дуже болючі, але і малоефективні. Після гоління волосся починає рости ще швидше. Крім того, чутлива шкіра часто реагує на такі маніпуляції подразненнями.

Особливості проведення процедури

Лазерна епіляція грудей у жінок викликає багато питань, адже до молочних залоз ми звикли ставитися з особливою увагою і турботою. Але всі побоювання з приводу лазерної епіляції ореолів і молочних залоз безпідставні! Це найбезпечніший спосіб видалення волосся на грудях з усіх існуючих на сьогоднішній день.
З огляду на підвищену чутливість сосків, цю область майстер зазвичай додатково обробляє гелевим анестезуючу засобом. В іншому процедура не відрізняється від епіляції інших зон.

Також іноді жінкам не рекомендують виконувати видалення волосся з грудей на початку менструального циклу через підвищену чутливість. Але ця рекомендація носить суто індивідуальний характер.
Особливо уважно до лазерної епіляції ореоли і молочних залоз варто поставитися тим жінкам, у яких в анамнезі гормональні проблеми, пухлинні утворення в грудях. У цьому випадку обов'язково попередньо проконсультуйтеся з лікарем і обговоріть всі нюанси з майстром салону.
Зверніть увагу: бажаного ефекту від епіляції можна досягти тільки після стабілізації гормонального фону!

лазерная эпиляция в салоне

Підготовка до епіляції грудей

 • Не видаляйте волосся на грудях з коренем: за допомогою пінцета, смоли або воску, не застосовуйте депіляційний крем за кілька тижнів до процедури.
 • Перед відвідуванням салону видаліть волосся станком для гоління.
 • Не засмагайте 2-3 тижні до сеансу.
 • Припиніть прийом антибіотиків тетрацеклінового і фторхіналонового рядів.
рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Повний курс епіляції позбавить вас від більш, ніж 98% рослинності на грудях. Кількість відвідувань визначить косметолог, враховуючи індивідуальні особливості росту волосся і організму в цілому. В середньому необхідно:
✓ для жінок - 6-8;
✓ для чоловіків - 8-12.
Інтервал між першими трьома процедурами - один місяць. Потім майстер може змінити графік процедур - подовжити перерви, з огляду на ваш фототип і швидкість росту волосся.

Догляд за шкірою після процедури

Ніжна шкіра на грудях вимагає особливо дбайливого ставлення. Щоб допомогти їй швидше відновитися після лазерної епіляції:

01.

наносьте пантенол протягом 3-5 днів;

02.

оберігайте шкіру впливу сонячних променів, а якщо такої можливості немає, наносьте крем з SPF 50 перед виходом на вулицю;

03.

відмовтеся від відвідування лазні, сауни спортзалу протягом 2-3 тижнів після епіляції;

04.

між відвідинами салону не видаляйте волосся на грудях нічим, крім бритви.

Вартість лазерної епіляції грудей

Вартість лазерного видалення волосся на грудях в м. Київ в салонах TK Laser приємно порадує. Також ми пропонуємо вигідні умови покупки комплекса процедур і даруємо знижки на епіляцію декількох зон відразу. Запишіться на консультацію вже сьогодні, і ми складемо для вас зручний графік відвідування салонів.

Дивіться також: Лазерна епіляція в Києві.