Лазерна епіляція підборіддя

Мережа косметологічних салонів TK Laser запрошує жінок і чоловіків на ефективні і безпечні процедури лазерної епіляції волосся на підборідді. Курс апаратних маніпуляцій дозволяє надовго позбутися від небажаного волосся. Щоб досягти ідеальної гладкості шкіри, необхідно пройти курс сеансів, тривалістю 15 хвилин.

Ціна лазерної епіляції області обличчя в салонах ТК Laser в Києві визначається кількістю оброблюваних зон. Позиція нашої компанії: послуга повинна залишатися доступною.
Ми регулярно проводимо акції, тішимо клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти одночасно декілька зон - так ви можете відчутно заощадити.

Не відкладайте ТУРБОТУ ПРО СВОЄ ТІЛО: ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ та знижки на процедуру І ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Записатись

Показання до проведення процедури

лазерна епіляція обличчя
иконка

Лазерна епіляція підборіддя у жінок застосовується при гірсутизмі - зростанні волосся за чоловічим типом, в гормонозалежних зонах. Підборіддя якраз відноситься до таких ділянок.
Застосування лазерної методики - ідеальний варіант для людей з чутливою шкірою, зі схильністю до вростання волосків.

иконка

Чоловіки, для яких наявність бороди вважається нормою, видаляють волосся на підборідді, щоб заощадити час на догляді за шкірою обличчя. Представники сильної статі часто проводять епіляцію одночасно на декількох ділянках: позбавляються від бороди, вусів, бакенбард, рослинності на шиї.

иконка

У салонах ТК Laser волосся епілюють діодним лазером, який ефективний тільки для темних волосяних стрижнів на світлій шкірі. Для темного шкірного покриву, сивий, рудої, русявою рослинності слід застосовувати інший метод.

Протипоказання

 • Гормональні порушення (підвищення рівня гормону тестостерону);
 • Гепатит;
 • Вагітність;
 • Шкірні захворювання;
 • Діабет;
 • Келоїдні рубці (фіброзне наростання тканин);
 • Метал в тілі в зонах проведення процедури;
 • Незгортуваність крові;
 • Варикоз в зоні проведення процедури;
 • Онкологія;
 • Серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, гіпертонія).

Особливості проведення процедури

Перед відвідуванням салону протягом 3 тижнів волосся можна тільки збривати станком для гоління. Два тижні не можна засмагати, приймати антибіотики - тетрациклін і фторхінолони, 3 дні не рекомендується користуватися спиртовмісною косметикою.

Салонна процедура включає такі етапи:

Перед процедурою

Майстер оглядає шкірний покрив, який повинен бути попередньо поголений, виключає протипоказання, підбирає налаштування апарату, готує витратні матеріали.

Підготовка

Епідерміс очищається від декоративної косметики, протирається антисептиком, маніпула лазерного апарату дезінфікується.

Виконання майстром епіляції

Власне лазерна епіляція на підборідді. Для проведення маніпуляції використовується контактний гель.

Завершення сеансу

Спеціаліст салону видаляє залишки гелю-провідника, заспокоює шкіру на оброблених ділянках пантенолом.

Переваги

Апаратний метод має ряд переваг, як перед голінням, так і перед ручними способами, які передбачають видалення волосся з коренем (шугарінг, воскової епіляції, використанням домашнього електроепілятора).

удаление волос на лице лазером
01.

Тривале збереження результату. За відгуками клієнтів центрів косметології TK Laser в Києві, після проходження курсу, а також підтримуючих сеансів шкіра залишається гладкою протягом 5-10 років.

02.

Безболісність. Апарати, які використовуються для видалення волосся в наших салонах, оснащені охолоджуючою насадкою, яка дозволяє мінімізувати дискомфорт під час обробки обличчя лазером. При епіляції шкіри на підборідді у більшості клієнтів відчувається тільки легке поколювання.

03.

Доступна вартість. Якщо порівняти витрати на покупку приладдя для гоління, на шугаринг і застосування воску, лазерні процедури в кінцевому підсумку коштують дешевше.

04.

Відсутність побічних ефектів. Після проведення маніпуляції можливі тільки невеликий набряк і почервоніння, які проходять через кілька годин. Роздратування відсутні. Вибравши епіляцію лазером, наші клієнти тривалий час забувають про проблему врослого волосся.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Для повного позбавлення від рослинності на підборідді необхідно пройти курс з 10-15 процедур. Інтервал між візитами в салон - 1 місяць. Точна кількість сеансів визначається майстром. Профілактичні процедури проводяться раз на квартал.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після епіляції лазером

1–2 дні

Не рекомендується користуватися етанолвмісними лосьйонами.

3 дні

Необхідно відмовитися від походу в басейн, лазню, фітнес-клуб.

7 днів

На шкіру в обробленій зоні потрібно наносити пантенол.

14 днів

Заборонено засмагу. При виході на вулицю обов'язково варто використовувати крем з SPF50.

Вартість послуг, акції та знижки

З актуальними цінами на видалення волосся в області підборіддя у чоловіків і жінок ви можете ознайомитися на цій сторінці або в розділі сайту з цінами. Вигідні пропозиції діють на комплексні процедури.
Для запису до майстра за найбільш зручною для вас адресою зв'яжіться з нами за допомогою одного з телефонів, зазначених на сайті, або залиште заявку в онлайн-формі.

Дивіться також: Лазерна епіляція в Києві.