Лазерна епіляція сідниць в Києві

Епіляція сідниць - послуга, яка вимагає особливої ​​уваги і підходу. Але незважаючи на всю делікатність процедури, уникнути неприємних відчуттів цілком можливо. Завдяки сучасним діодним лазерам і досвідченим, уважним фахівцям центру ТК Laser ви зможете позбутися волосся в найчутливіших місцях ефективно і безболісно.
З нами ви забудете про врослі волоски, роздратування шкіри і болючі відчуття, таких звичних для гоління і воскової епіляції. А сучасне обладнання подарує ще один додатковий ефект: ніжність і гладкість шкіри в інтимній зоні.
Послуга лазерної епіляція сідниць користується попитом не тільки у жінок, але і у чоловіків. І наші салони раді прийняти як дівчат, так і представників сильної статі.
Лазерна епіляція попи не вимагає якоїсь особливої ​​підготовки, а видимий результат ви помітите вже після першого сеансу.

Підготовка до процедури

Для того щоб процедура пройшла з максимальним комфортом, важливо дотримуватися загальних рекомендацій:

лазерная эпиляция ягодиц у женщин
/ 01.

Перестати користуватися спиртовмісними засобами для обробки шкіри за 3 дні до процедури.

/ 02.

Виключити будь-які методи видалення волосся з оброблюваної області, будь то пінцет, віск, смоли, паста для шугаринга або побутовий електроепілятор. За 3 тижні до походу в салон залишити в своєму розпорядженні можна тільки бритву.

/ 03.

Обмежити відвідування солярію і пляжу або, принаймні, вберегти зону сідниць від попадання на неї прямих сонячних променів за 2 тижні до процедури.

/ 04.

Видалити волосся в зоні епіляції за допомогою бритви перед процедурою. Підголити важкодоступні місця епіляції, можуть наші майстри безпосередньо перед сеансом, якщо зона не дуже велика.

/ 05.

Відмовитися від використання кремів в день відвідування салону - шкіра в районі сідниць повинна бути чистою і сухою.

Суворої заборони на проведення лазерної епіляції в певні дні менструального циклу не існує. Але краще запланувати відвідування нашого салону таким чином, щоб процедура не збіглася з початком і завершенням менструального циклу. В цей час жінка більш сприйнятлива, чутлива, її больовий поріг знижений, а значить епіляція може доставити більший дискомфорт.

ефективна лазерна епіляція волосся

Результат лазерної епіляції

Результат на попі помітний вже після першого сеансу, але для повного видалення волосся необхідно пройти курс процедур з певним інтервалом.
За перший сеанс ви позбудетеся приблизно від 15-20% волосся, які знаходяться в активній стадії росту. Подальший графік і інтервали відвідування визначить спецаліст. Майбутня кількість процедур буде залежати від індивідуальних особливостей клієнта: густоти і швидкості росту волосся, статі і навіть віку.
Наприклад, курс лазерної епіляції сідниць у жінок зазвичай становить 8-10 процедур. Чоловікам же для повного видалення волосся може знадобитися 10-12 сеансів.

Рекомендований інтервал відвідувань: раз в 1-1,5 місяця. Курс необхідно продовжувати до повного припинення росту нового волосся.
Згодом волосяні цибулини відновлюються і процедуру видалення волосся доводиться повторювати раз на півроку-рік. Але після впливу лазером з кожним наступним разом волосся стає тонше і слабкіше, і сеанси вам потрібні будуть все рідше.

лазерная эпиляция ягодицы
Кабінет в салоні

Етапи проведення процедури

Лазерна епіляція на попі проходить так само, як і на інших частинах тіла.

Стандартна процедура складається з таких етапів:

Консультація

Попередня консультація з майстром.

Підготовка

Нанесення дезинфікуючого засобу, голіня оброблюваної зони, нанесення знеболюючого крему (за необхідності) і спеціального контактного гелю для роботи лазера.

Епіляція зони сідниць лазером

Тривалість процедури - в середньому 20-30 хвилин. За бажанням клієнта за один сеанс можна відразу провести епіляцію міжсідничної зони і сідниць.

Після процедури

Обробка шкіри доглядовими і загоюючими засобами.

Кабінети ТК Laser обладнані таким чином, щоб клієнти могли максимально розслабитися навіть під час проведення настільки делікатних процедур, як видалення волосся в інтимних зонах.
Приємні і ввічливі фахівці, розслаблююча атмосфера створюють в салонах позитивний настрій. А сучасне обладнання робить лазерну епіляцію максимально швидкою та комфортною процедурою.

Наші переваги:

  • Ми використовуємо в роботі найсучасніші діодні апарати з потужними системами охолодження.
  • Лазер викликає лише поколювання на шкірі, тому скористатися нашою пропозицією можуть і люди з низьким больовим порогом.
  • Лазерна епіляція сідниці практично не викликає побічних ефектів: після процедури немає роздратування на ніжній шкірі інтимної зони, відсутні алергічні реакції, ризики вростання волосся і травмування шкіри мінімальні.

Догляд за шкірою

Щоб уникнути роздратування і прискорити регенерацію шкіри після впливу лазера, ми рекомендуємо:
✔️ Наносити на зону сідниць загоюючий крем з пантестином.
✔️ Утриматися від відвідування сауни, басейну, спортзалу протягом 3 днів.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

салон ТК Лазер у Чернівцях

Вартість лазерної епіляції сідниць в Києві

У салонах ТК Laser в Києві лазерну епіляцію сідниць можна зробити за доступними цінами:

Ми завжди радуємо наших клієнтів знижками на комплекс процедур, акціями та спеціальними пропозиціями. Тому лазерна епіляція сідниць у жінок в салоні ТК Laser - це не тільки ефективно і безболісно, але ще й вигідно.

Записуйтеся на безкоштовну консультацію до наших майстрів і дізнайтеся більше про особливості видалення волосся на сідницях за допомогою лазера. Ми дбаємо про ваш комфорт і красу, тому підберемо оптимальний варіант епіляції і розробимо індивідуальний графік сеансів.

Дивіться також: Лазерна епіляція в Києві.