Консультація Записатися на прийом
UAUA

SMAS ліфтинг

SMAS ліфтинг привабливий тим, що дозволяє зробити підтяжку обличчя без хірургічного втручання. Всього одна процедура – і ніяких “принад” реабілітації, як у випадку з операцією.

Наскільки ефективна і безпечна ця процедура?

Ми розповімо, що таке SMAS ліфтинг для обличчя, і чи варто впровадити таку процедуру в своє життя.

Записатися на прийом
Для жінок
Для чоловіків
Лоб
Лоб 45 хвилин 1000 грн
Очі повністю
Очі повністю 45 хвилин 1000 грн
Очі + лоб
Очі + лоб 1,5 години 1900 грн
Підборіддя
Підборіддя 45 хвилин 1700 грн
Декольте
Декольте 1 година 1900 грн
Третина обличчя
Третина обличчя 1,5 години 2900 грн
Обличчя повністю
Обличчя повністю 2 години 3250 грн
Обличчя + декольте
Обличчя + декольте 2,5 години 5100 грн
Живіт
Живіт 1,5 години 3700 грн
Внутрішня частина руки
Внутрішня частина руки 1,5 години 3250 грн
Шия
Шия 1 година 1900 грн
Обличчя + шия
Обличчя + шия 2,5 години 5100 грн
Шия + друге підборіддя
Шия + друге підборіддя 1,5 години 3500 грн
Обличчя + шия + декольте
Обличчя + шия + декольте 3 години 7000 грн
Лоб
Лоб 45 хвилин 1000 грн
Очі повністю
Очі повністю 45 хвилин 1000 грн
Очі + лоб
Очі + лоб 1,5 години 1900 грн
Підборіддя
Підборіддя 45 хвилин 1700 грн
Декольте
Декольте 1 година 1900 грн
Третина обличчя
Третина обличчя 1,5 години 2900 грн
Обличчя повністю
Обличчя повністю 2 години 3250 грн
Обличчя + декольте
Обличчя + декольте 2,5 години 5100 грн
Живіт
Живіт 1,5 години 3700 грн
Внутрішня частина руки
Внутрішня частина руки 1,5 години 3250 грн
Шия
Шия 1 година 1900 грн
Обличчя + шия
Обличчя + шия 2,5 години 5100 грн
Шия
Шия 1,5 години 3500 грн
Обличчя + шия + декольте
Обличчя + шия + декольте 3 години 7000 грн

Що таке SMAS ліфтинг

Що це таке – ультразвуковий SMAS ліфтинг обличчя, і яких результатів дозволяє домогтися? SMAS – відносно нова технологія, яка була придумана в США. Абревіатура SMAS англійською мовою розшифровується як (superficial muscular aponeurotic system) «поверхнева м’язово-апоневротична система», маються на увазі м’язи, що утворюють каркас обличчя. На кожну людину впливає сила гравітації і з віком м’язово-апоневротический шар розтягується, його підтримучі властивості слабшають, в результаті тканини обличчя опускаються, з’являються зморшки.

Коли пластичний хірург робить операцію по омолодженню – він працює саме з каркасом обличчя пацієнта. Так само діє SMAS апарат, надаючи ультразвуковий вплив на основні м’язи. Стандартні косметологічні апаратні процедури (наприклад, лазерні) впливають тільки на верхні шари шкіри, в той час як глибокі шари не будуть зачіпатися. Але саме м’язовий каркас відповідає за чіткість контуру обличчя, за відсутність подвійного підборіддя, «бульдожих щік», зморшок, глибоких носогубних складок. За допомогою обладнання для SMAS ліфтингу ультразвукові імпульси проникають в глибокі шари шкіри, досягаючи м’язів, за рахунок чого досягається бажаний ефект – підтяжка обличчя і омолодження.

Апарат для SMAS ліфтингу виглядає на зразок обладнання для ультразвукової діагностики – складається зі стійки, датчика і монітора. До датчику приєднаний мікропроцесор, який дозволяє передавати ультразвукові імпульси через шкіру до м’язів і глибоких шкірних верств. Процедура омолодження триває приблизно годину. Спеціаліст обробляє шкіру гелем, притискає до необхідних зон датчик і посилає імпульси. За рахунок ультразвукового впливу формуються ділянки локального підвищення температури, в результаті м’які тканини стискаються, що сприяє виробленню колагену. Процедура практично безболісна – пацієнт зазвичай відчуває тільки поколювання, тим більше безпосередньо перед цим лікар пропонує прийняти знеболююче. Після SMAS ліфтингу на шкірі можна помітити почервоніння і набряклість.

Ефект від процедури помітний відразу, але він накопичувальний, і максимальний результат можна буде побачити через 3 місяці. Омолодження «протримається» півтора-два роки, потім SMAS ліфтинг можна повторити.

Кому підійде така процедура? Ви можете зробити безопераційний ліфтинг, якщо хочете підтягти контур обличчя, позбутися від подвійного підборіддя, в’ялості шиї, глибоких носогубних складок. SMAS технологія відмінно зарекомендувала себе для зони декольте – з її допомогою можна ущільнити шкіру в цій ділянці, підтягнути груди, наприклад, після вагітності.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva від “Медікалазер” має великий набір потужних випромінювачів ультразвуку в 5-ти різних насадках-датчиках з довжиною лінії (довжиною зони впливу) від 5 до 25 мм і глибиною проникнення ультразвуку від 1,3 мм до 13 мм.

У маніпулах використовуються високоякісні крокові мотори, які надають руху випромінювачам ультразвуку. Ці мотори дозволяють дуже точно і рівномірно розташовувати точки впливу ультразвуку в SMAS-шарі, щоб отримати максимальний ефект від процедури.

Види процедур, які виконуються на апараті:

Переваги апарату:

Переваги SMAS ліфтингу

Ми розібралися, що це за процедура – SMAS ліфтинг, тепер постараємося виділити її основні переваги. Аналогів SMAS поки не придумали – тільки дана процедура дозволяє впливати на тканини, проникаючи на глибину до 4.5 міліметра і досягаючи м’язового шару. Технологія добре комбінується з іншими методиками, які передбачають використання спеціальних апаратів. Але головна перевага SMAS ліфтингу в тому, що він не передбачає хірургічного втручання. Безопераційна підтяжка не вимагає болісного періоду реабілітації, не несе в собі ніяких ризиків, не викликає незворотнiх небажаних змін в зовнішності. Дана методика користується попитом серед публічних особистостей, таких як політики, моделі, телеведучі, шоумени. SMAS не вимагає багато часу, тому зайняті люди можуть дозволити собі цю процедуру без відриву від робочого графіка. Процедура вважається однією з найбезпечніших в області естетичної медицини.

Інші плюси SMAS ліфтингу:

  • Використовуючи можливості SMAS, можна коригувати всі ділянки обличчя.
  • Спеціаліст може за допомогою SMAS апарату впливати ультразвуковим імпульсом саме на ту глибину, яка необхідна, не пошкоджуючи поверхню тканин.
  • Методика є високоефективною, при цьому практично безболісна.
  • Після такого ліфтингу на шкірі не залишиться швів, шрамів, рубців
  • Ефект помітний вже після першої процедури.
  • Можна робити SMAS ліфтинг в будь-яку пору року.

Недоліки SMAS ліфтингу

Омолодження використанням технології SMAS практично позбавлене недоліків. Завдяки відсутності періоду відновлення і серйозних побічних ефектів, такий ліфтинг можна вважати процедурою «вихідного дня», на яку можна сходити так само просто, як на манікюр. Серед мінусів – висока вартість процедури, а також можливий побічний ефект у вигляді набряклості обличчя і невеликого запалення. Пацієнт може відчувати через деякий час після процедури легке оніміння обличчя, але це насправді хороший сигнал – він говорить про те, що шкіра отримала «команду» ущільнюватися, а не слабшати.

Показання до проведення процедури

Перш ніж зробити SMAS підтяжку, потенційний пацієнт приходить на консультацію до лікаря-косметолога, який призначає процедуру відповідно до наявності у нього тих чи інших показань для SMAS ліфтингу. Серед показань для SMAS ліфтингу обличчя:

Протипоказання для SMAS

Протипоказань для SMAS ліфтингу обличчя не так багато, якщо порівнювати з іншими апаратними методиками.

Також існують тимчасові обмеження на проведення даної процедури. Не можна перед SMAS ліфтингом робити процедури, що викликають набряки (міостимуляція, фракційний лазерний пілінг, плазмоліфтінг, RF-ліфтинг, біоревіталізація і т.д.) Набряк збільшує об’єм шкіри, і через це ультразвуковий імпульс може не дійти до необхідної глибини, щоб досягти м’язового шару. В результаті на обличчі можуть з’явитися рубці. При цьому бажаний ефект від процедури буде нульовим, адже енергія не зможе досягти м’язового каркаса, щоб скоротити його обсяг.

В цілому, SMAS ліфтинг може бути відмінною альтернативою пластичної операції, тому популярність цієї методики зростає.

Догляд після процедури SMAS

Ультразвуковий ліфтинг практично не потребує реабілітаційного періоду. Відразу після проведення сеансу можна повертатись до нормального життя. Варто уникати лише сильних агресивних факторів:

Особливо потрібно захищати оброблену ділянку від прямих сонячних променів.

Повною мірою результати можна буде побачити через 2-3 місяці.

Сеанси біоревіталізації і мезотерапії можна проводити через 2 тижні після процедури.

Методика SMAS прекрасно поєднується з препаратами Meso-Wharton, MesoSculpt, ліполітиками, RF-ліфтингом, CO2 шліфуванням.