Механічна чистка обличчя у Львові

Чиста, гладенька, пружна та еластична шкіра — найкращий макіяж для жінки. Звісно, різноманітні фактори середовища, декоративна косметика, стреси, помилки в харчуванні та багато інших причин можуть негативно впливати на стан шкіри, спровокувати появу висипань, забиття пор та інше. Проте правильно підібраний догляд в поєднанні з корисними косметологічними процедурами здатний творити дива.
І якщо вас хвилюють прищики на обличчі, зверніть увагу на процедуру механічної чистки обличчя в ТК Laser у Львові. Зміна догляду та інші міри для лікування висипань чудово працюватимуть на випередження, проте давні комедони та забиті пори можна забрати лише чисткою.

Чистка обличчя до і після

Переваги процедури в салоні TK Laser

Механічна чистка обличчя поміж усіх інших видів процедури найбільш травматична, проте й результативна. Саме таким способом можна максимально ефективно почистити шкіру, видалити старі та глибоко посаджені комедони, з якими не впорається ультразвук. Ми чудово володіємо технологією, враховуємо потреби клієнта та створюємо приємну атмосферу для вашого комфортного перенесення процедури.

Показання

Даний засіб очищення чудово підходить для комбінованої та жирної шкіри, яка найбільше схильна до забруднення пор, появи комедонів та запальних елементів. Для шкірного покриву такого типу, як правило, потрібна регулярна чистка обличчя.

Основні покази для процедури:

- чорні цятки;
- закриті комедони (міліуми);
- тьмяний сіруватий колір та нерівний рельєф;
- надмірна жирність.

Механічна чистка не лише дозволяє усунути закупорювання пор, але й сприяє загальному оздоровленню, покращенню стану шкіри — відмерлі клітини усуваються, покрив оновлюється, вирівнюється рельєф.

Догляд за шкірою після процедури

Перші 1-2 дні після процедури можливе невелике почервоніння шкіри, набряки та червоні плями на місці глибоких прищиків. Не варто хвилюватися, це нормальна реакція, яка швидко минає. А щоб відновлення відбулося ще ефективніше з тривалим збереженням результату, варто дотримуватися рекомендацій спеціалістів:

Догляд за обличчям
/ 01.

мінімізуйте використання декоративної косметики (протягом доби відмовтеся від макіяжу);

/ 02.

регулярно наносіть на шкіру зволожуючі, протизапальні доглядові засоби;

/ 03.

перед виходом на вулицю в сонячний день обробіть шкірні покриви сонцезахисним кремом;

/ 04.

протягом тижня не засмагати на пляжі, не відвідуйте солярій і не користуйтеся автозагаром;

/ 05.

не займайтеся активними фізичними вправами і не відвідуйте басейн, лазню або сауну.

Важливо надати шкірі повноцінний правильний догляд. В цьому випадку можна подовжити і посилити ефект від косметичної процедури.

Вартість ручної чистки в ТК Laser у Львові

Ми пропонуємо доступну за ціною послугу очищення обличчя на якісній косметиці Holy Land. Лояльна цінова політика - важлива складова нашої діяльності та цінності бренду. Зверніть увагу на комплексні процедури чистки разом з пілінгами, які пропонуються за ще вигіднішою ціною.
Записатися можна онлайн або по телефону. Чекаємо на вас.

Дивіться також: Чистки.