Лазерна епіляція рук у Львові

Руки - одна з найбільш відкритих частин тіла, яка привертає увагу при жестикуляції, спілкуванні, інших звичних нам діях. Тому хочеться, щоб шкіра в цій області була гарною і доглянутою. А зайві темні волоски тут виглядають неестетично. Як можна позбутися від волосся на руках без негативних наслідків і з максимально вираженим результатом? Скористайтеся послугою епіляції лазером. Це один з найбільш безпечних та ефективних способів видалення небажаного волосся.
Лазерна епіляція кистей рук, виконана професійними майстрами салону TK Laser, дозволить насолоджуватися гладкістю шкіри протягом 5-10 років. У нашій команді - тільки професійні кваліфіковані косметологи з великим досвідом роботи. Висока якість послуг, уважність і чуйність майстрів роблять наш салон одним з найбільш відвідуваних в місті Львів.

Показання

Лазерна епіляція волосся на руках рекомендована чоловікам і жінкам різного віку. Основне показання - бажання отримати гладку доглянуту шкіру. Процедура також рекомендована при:

результат лазерної епіляції
01.

наявності врослих волосків на шкірі;

02.

алергічних проявах після воску, шугарингу;

03.

запаленні і роздратуванні від застосування бритви, електроепілятора;

04.

надмірному зростанні волосся (гіпертрихозі);

05.

зростанні волосся у жінок за чоловічим типом (гірсутизмі).

Протипоказання

Процедура абсолютно безпечна для здоров'я. Але в окремих випадках сеанс не рекомендується проводити, щоб виключити побічні реакції організму:

удаление волос на спине лазером
/ 01.

вагітність і годування груддю перші 2-3 міс.;

/ 02.

інфекційні та грибкові захворювання шкіри;

/ 03.

онкологічні хвороби, ішемія;

/ 04.

металеві імпланти в області проведення процедури;

/ 05.

гепатит типу В і С;

/ 06.

келоїдні утворення;

/ 07.

порушення гормонального фону;

/ 08.

цукровий діабет при декомпенсації;

/ 09.

низький рівень згортання крові.

При наявності протипоказань майстер салону TK Laser може порекомендувати перенести процедуру на інший час (наприклад, після повного одужання клієнта) або відмовитися від неї. Подібні заходи необхідні, щоб забезпечити ефективність епіляції і гарне самопочуття клієнта під час і після сеансу.

Переваги процедури

Лазерна епіляція рук повністю застосовується у всьому світі, вважається однією з кращих технологій боротьби з небажаними волосками. Все більше жінок і чоловіків вдаються до цієї процедури і залишаються повністю задоволені результатом.
Технологія заснована на тепловій дії лазера на волосяні цибулинки. «Провідником» для променя служить пігмент, що міститься в фолікулах. Саме тому лазерна епіляція рук найбільш ефективна і рекомендована для видалення темних волосків, в яких міститься більша кількість меланіну.
Серед основних переваг процедури варто виділити наступні:

  • Повна безпека. Під час роботи лазер діє тільки на волосяні фолікули, не зачіпаючи тканини навколо, внутрішні органи. В результаті після процедури не з'являються такі негативні наслідки, як пошкодження шкіри, запалення.
  • Можливість позбутися від врослого волосків. Вростання волосся - поширене явище при використанні травматичних способів епіляції. Лазер не провокує появи врослих волосків на шкірі і навіть допомагає видалити їх, повертаючи шкірі доглянутий вигляд і неперевершену гладкість.
  • Ефект на багато років вперед. Після курсу процедур шкіра залишається гладкою протягом 5-10 років. Щоб підтримувати її стан, необхідно всього лише не пропускати профілактичні процедури 1-2 рази в рік. Більше не доведеться щодня витрачати час на гоління волосся або щомісяця відрощувати волоски та йти на ваксинг і шугарінг.

Процедура проводиться в будь-який час року. При дотриманні рекомендацій майстра, правильній підготовці і догляду після сеансу не виникає негативних реакцій.

Використовуване обладнання

Лазерна епіляція на руках у Львові проводиться майстрами TK Laser за допомогою діодного лазера TK Unique – нового, удосконаленого апарату з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Етапи проведення процедури

Сеанс починається з консультації і огляду зони впливу. Майстер уточнює у клієнта чи немає протипоказань до процедури, визначає, які параметри потрібно встановити на апараті. Після чого знезаражує область, де буде проводитися епіляція і приступає до подальшої підготовки та проведення сеансу:

  1. Обробляє антисептиком маніпулу апарату і обертає її одноразовою плівкою для стерильності і безпечності процедури.
  2. Розпаковує витратні матеріали (ми використовуємо тільки одноразові витратні матеріали).
  3. Якщо на шкірі рук залишилися поодинокі волоски, майстер прибере їх за допомогою станка для гоління.
  4. Клієнт надягає окуляри для захисту очей.
  5. Майстер задає потрібні параметри роботи на діодному апараті.
  6. На шкіру наноситься гель-провідник.
  7. Майстер послідовно проходить маніпулою апарату кожну ділянку, де потрібно видалити волоски.

Завершальний етап процедури - видалення залишків контактного гелю і нанесення на оброблену область пінки «Пантенол».

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Епіляція лазером проводиться курсом. Його тривалість залежить від індивідуальних особливостей організму клієнта, тому спеціаліст TK Laser для кожного розписує власний графік. В середньому курс складається з 8-10 сеансів з проміжками в 1-2 місяці.
Хороший результат процедури і відсутність негативних наслідків багато в чому залежить від правильної підготовки та післяпроцедурного догляду.
Протягом курсу епіляції не можна висмикувати волоски. Видаляти їх можна тільки за допомогою гоління.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після сеансу

протягом 2-3 днів наносити на шкіру доглядовий засіб, в складі якого є пантенол;

протягом 3 днів не наражати оброблену область різкими перепадами температур, не приймати гарячу ванну, не ходити в баню, сауну, басейн;

на 2 тижні відмовитися від відвідування солярію, не засмагати на пляжі і не користуватися засобами для автозасмаги;

забезпечити шкірі делікатний догляд і не користуватися спиртовмісними лосьйонами і тоніком.

Скільки коштує лазерна епіляція рук в м. Львів

Ціна процедури залежить від зони обробки: руки повністю, до ліктя, тільки кисті, плечі, пальці, пахви.
На лазерну епіляцію рук у Львові діють акційні ціни при замовленні комплексу процедур. Клієнти можу обробити відразу кілька різних зон тіла зі знижкою до 40%.
Ми чекаємо вас на ефективні та доступні за вартістю косметологічні процедури в нашому салоні. Піклуючись про комфорт відвідувачів, ми продумали все: затишну і стильну обстановку, уважне ставлення майстрів, можливість провести у нас час з користю і насолодитися чашкою ароматної кави.