Адреси салонів (3)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Римлянина, 12 вул. Під Дубом, 7 вул. Петра Дорошенка, 19

Біорепарація в м. Львів

Для того, щоб зупинити вікові зміни та подбати про підтяжку шкіри, фахівці TK Laser застосовують ефективну ін'єкційну процедуру, відому як біорепарація. В її основі вплив полінуклеотидних препаратів на проблемні зони. Кошти підбираються індивідуально залежно від віку, типу шкіри, глибини зморшок. Ін'єкції спрямовані на опрацювання проблемних зон. Їхня мета — відновлення, повернення здорового кольору та пружності шкіри, продовження молодості.

Особливість процедури

Досягнення очікуваного ефекту біорепарація проводиться курсом. Ін'єкції безпечні, не травматичні, швидко дають видимий результат. Після завершення процедур шкіра стає пружнішою, еластичнішою, приходить у тонус. Паралельно відбувається відновлення епідермісу на клітинному рівні, зменшуються вікові пігменти, забираються запальні процеси. Візуальний ефект ліфтингу можна порівняти з хірургічною підтяжкою контурів обличчя, але при цьому біорепарація набагато безпечніша. Плюс не вимагає тривалого відновлення. Ціна курсу ін'єкцій доступна всім охочим. Очікуваний ефект настає після першого курсу.

Можливості біорепарації

Клієнти обирають процедуру з такою метою:

/ 01.

для підтяжки обличчя без хірургічного втручання;

/ 02.

відновлення тонусу шкіри; підвищення природної пружності;

/ 03.

інтенсивного зволоження;

/ 04.

зменшення в'ялості та ефекту «провисання» шкіри;

/ 05.

видалення зморшок у проблемних областях (як дрібних, і середніх);

/ 06.

ліквідації вікової пігментації;

/ 07.

усунення негарних «заломів» шкіри.

Щоб досягти яскраво вираженого ефекту, фахівці TK Laser рекомендують комбінувати біорепарацію з пілінгом, чищенням, процедурою фотоомолодження та ін.

Переваги

Зазначимо плюси, які відзначають клієнти, які скористалися процедурою біоревіталізації та біорепарації у салоні TK Laser м. Львів:

Як проводиться біорепарація

Один сеанс у TK Laser триває близько 30-45 хвилин. Час процедури залежить від проблемної зони, типу та стану шкіри. Структура може бути традиційною або проводитися за методом 5 точок.

Основні етапи біорепарації:

шкіра очищується спеціальними засобами;

дезінфікується;

косметолог вводить знеболювальне (аплікаційно);

проводяться ін'єкції із полінуклеотидами.

Один курс передбачає 4 сеанси. Для очікуваного ефекту необхідно повторювати курси кожні 12 місяців. Між кожним сеансом також мають бути проміжки у часі: між першою та другою процедурою – 15 днів, а між третьою та четвертою процедурою – 21 день.

Кому показано біорепарація

Дана дія допомагає впоратися з низкою естетичних проблем шкіри. Але перш ніж записатися на процедуру, варто ознайомитись із показаннями до проведення ін'єкційного омолодження.

Показання:

 • виражені зморшки у проблемних зонах;
 • зміна кольору шкіри;
 • регенерація шкіри; усунення сухості;
 • лікування запалень та вугрів;
 • купероз;
 • втрата еластичності;
 • усунення слідів акне;
 • підтяжка обличчя;
 • підготовка до сезону активного перебування на сонці;
 • відновлення після пілінгу, лазерного шліфування;
 • необхідність омолодження та повернення здорового кольору шкіри.

Кому процедура протипоказана

Тимчасові протипоказання:

 • вагітність та годування дитини груддю;
 • почервоніння та запалення в ділянці, куди потрібно вводити ін'єкції;
 • при виборі біорепарації губ – наявність вираженого герпесу.

Медичні протипоказання:

 • алергія на компоненти препарату для ін'єкцій;
 • новоутворення (доброякісні чи злоякісні);
 • імунні хвороби;
 • незсідання крові;
 • діабет.

Якщо ви можете віднести до себе хоча б один із перелічених пунктів списку, це привід на якийсь час відкласти процедуру. Також за потреби наші косметологи допоможуть обрати альтернативний варіант.

Препарати

В нашому косметологічному салоні у Львові використовують ліцензовані, перевірені досвідом та часом засоби. Вони пройшли обов'язкову сертифікацію та забезпечують бажаний результат.

Наші досвідчені фахівці підберуть ін'єкції італійського виробника Promoitalia:

Nucleofill strong 1.5 мл

Ідеально підходить для людей, в яких проявились зовнішні ознаки старіння. Діє на клітинному рівні, після введення препарату з'являється ефект омолодження. Засіб для регенерації та реструктуризації. Дає яскраво виражений ефект зволоження та ліфтингу, виводить шкідливі вільні радикали.

Nucleofil medium 1.5 мл

Засіб глибокої дії. Використовується для відновлення шкіри на клітинному рівні. Зміцнює, стимулює шкіру, підвищує тургор. Препарат повністю натуральний та безпечний. У складі не містить речовин із сенсибілізуючим потенціалом. Він постачається у вигляді прозорого гелю.

Ціна процедури та зони впливу

Біорепарація – відмінне рішення для ліквідації ознак старіння шкіри. Проводиться окремо біорепарація обличчя, декольте, шиї, рук. Повертає пружність та молодість епідермісу.
У TK Laser доступні ціни на курс біорепарації та висока якість обслуговування. Ми гарантуємо, що ефект від цієї малоінвазивної методики вас вразить.
Актуальну ціну за 1 процедуру біорепарації уточнюйте у співробітників TK Laser. Для цього скористайтеся формою зворотного зв'язку або зателефонуйте, вказаному на сайті.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон