Інтимна лазерна епіляція в ТК Laser у Львові

Максимальне відчуття впевненості та доглянутості можливе при ідеально гладкій шкірі у всіх зонах. А уявіть можливість позбутися зайвого небажаного волосся на довгі роки. Це надзвичайна зручність та свобода, можливість щодня обирати будь-які образи та спонтанно зібратися в басейн, на пляж чи в лазню.
Саме такий сценарій можливий після проходження повного курсу лазерної епіляції в ТК Laser у Львові. Ми запрошуємо львівських красунь та парубків оцінити переваги видалення волосся лазером та спростити собі життя в багатьох аспектах. Цей розділ нашого сайту присвячений темі інтимної епіляції, яка надзвичайно актуальна серед клієнтів будь-якого віку та статі.

Вартість лазерної епіляції в салонах ТК Laser визначається обсягами оброблюваних ділянок тіла. Наша принципова позиція: послуги лазерної епіляції повинні залишатися доступними!

Тому ми регулярно проводимо акції, тішимо постійних клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти відразу декілька зон - так ви можете істотно заощадити.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Показання для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція – це один з найефективніших, проте максимально доступних способів видалення волосся. Для його застосування не потрібно спеціальних показань чи приводів, достатньо лише вашого бажання позбутися зайвої рослинності на тілі надовго. А також є ситуації, коли лазер лишається чи не єдиним результативним методом епіляції. До них відносяться:

/ 01.

надто активний ріст волосся, з яким складно впоратися;

/ 02.

підвищена чутливість шкіри та складне перенесення будь-яких інших більш болючих методів видалення волосків;

/ 03.

гостра проблема вростаючого волосся від бритви, шугарингу чи воску.

До та після

Особливість процедур позбавлення від зайвої рослинності в області бікіні полягає в підвищеній чутливості шкіри, а також в важкодоступності ділянок, які мають потребу у видаленні волосся. В домашніх умовах для забезпечення гладкості шкірного покриву в інтимній зоні використовуються різні методи: гоління бритвою, депіляція кремом, епіляція воском і цукрової пастою. Більш ефективним способом, що забезпечує тривалий результат, є застосування лазерних технологій в салоні.

Протипоказання для вибору лазера

Лазерна епіляція – це повністю безпечна технологія, яка давно та успішно зарекомендувала себе не лише у сфері краси, а й медицини. Проте, як і всюди, тут є свої нюанси, які потрібно врахувати при плануванні курсу лазера. Серед абсолютних та тимчасових протипоказань:

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

Інфекційні та грибкові захворювання.

/ 02.

Онкологія.

/ 03.

Келоїдні рубці.

/ 04.

Цукровий діабет при декомпенсації.

/ 05.

Гемофілія.

/ 06.

Наявність металевих конструкцій в тілі.

/ 07.

Гепатит В і С.

/ 08.

Ішемічна хвороба.

/ 09.

Вагітність і перші місяці грудного годування.

/ 010.

Варикоз тяжкої стадії.

Фахівці салону TK Laser рекомендують застосовувати апаратну методику не раніше 18 років. З огляду на активні гормональні зміни, які відбуваються в молодому організмі, передбачити результат і вже тим більше гарантувати позитивний ефект неможливо.

уход за кожей

Як підготуватися до сеансу?

лазерна епіляція ніг

Етапи проведення процедури

Епіляція інтимної зони завжди викликає певні побоювання у клієнтів. Проте для цього немає жодних причин. Професійний майстер просто виконує свою роботу, а вам нічого соромитися. Ми створюємо комфортні умови, а приємне обслуговування швидко зніме напругу.

Консультація. Спеціаліст огляне шкіру, переконається, що у вас немає протипоказів для проведення процедури та відповість на ваші запитання.

Підготовка. Ви зможете зручно розміститися на кушетці та одягнути захисні окуляри. Майстер відповідно до типу шкіри та волосся налаштує параметри роботи лазера, нанесе контактний гель на зону впливу.

Виконання епіляції. Спеціаліст опрацює ділянку лазером, в разі необхідності запропонує вам додаткове знеболення.

Завершення сеансу. Майстер забере залишки гелю, нанесе заспокійливий засіб та проконсультує щодо подальших дій.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Періодичність

Це залежить від структури волосся, темпів його росту та сприйнятливості до лазера. Видалити до 98% всього волосся в інтимній зоні вдасться кожному, проте кількість потрібних сеансів для цього може відрізнятися. В середньому це 8-10 процедур. Інтервал між першими трьома – місяць, а далі залежно від результатів перерви можуть бути довшими.

Обладнання, що використовується

В салоні TK Laser фахівці працюють з діодними лазерами TK Unique – новими, удосконаленими апаратами з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

лазерная эпиляция ягодиц у женщин

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Заборонено механічний вплив на оброблені ділянки, користування засобами, до складу яких входить спирт.

2-4 дні

На оброблені зони двічі на добу рекомендується наносити мазь, крем або мус на основі декспантенола (бепантен, пантестин, пантенол). Бажано віддавати перевагу нижній білизні з бавовняної тканини.

3 дні

Не рекомендується займатися в спортзалі, плавати в басейні, відвідувати лазню та сауну.

2 тижні

Під забороною засмага в солярії, а також сонячні ванни.

Вартість інтимної епіляції в ТК Laser у Львові

Актуальні ціни можна подивитися в розділі прайсу. Ми турбуємося про вигоду пропозицій для наших клієнтів та постійно проводимо різноманітні акції. На різні зони періодично діють знижки, а при одночасній обробці кількох ділянок також передбачена суттєва економія. Слідкуйте за акціями та вдало плануйте свої візити.