Адреси салонів (3)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Римлянина, 12 вул. Під Дубом, 7 вул. Петра Дорошенка, 19

Ін'єкційна контурна пластика у Львові

Контурна пластика — процедура, що коригує, покращує зовнішність, що створює ефект молодості та підтяжки шкіри. Методика має доведену ефективність і на 100% безпечна. Передбачає введення філерів гіалуронової кислоти в зони, які потребують коригування або надання чуттєвого об'єму.

До та після процедури

Можливості процедури

Зробити контурну пластику можна звернувшись до майстрів салону TK Laser в м. Львів. Ми пропонуємо записатися на:

01.

Об'ємне моделювання у сфері губ;

02.

Усунення глибоких западин під очима;

03.

Об'ємне моделювання вилиць, підборіддя;

04.

Контурну корекцію філерами заломів у зоні носогубки;

05.

Надання обсягу та формування чіткого контуру обличчя.

Ефективність

Процедура дозволяє досягти наступних результатів:

01.

Скульптурне моделювання та омолодження обличчя;

02.

Підтяжка та відновлення пружності тканин;

03.

Усунення провисання і нерівності нижньої третини обличчя;

04.

Згладжування зморшок та складок у проблемних зонах;

05.

Попередження вікових змін шкіри.

Препарати

Косметологи TK Laser проводять процедуру контурної пластики гіалуроновою кислотою. Фахівці можуть використовувати інший препарат за бажанням клієнта та після консультації з нашим косметологом. Залежно від об'єму та зони корекції використовуємо різні філери виробництва американської фармацевтичної компанії Allergan та італійської PromoItalia.

Група препаратів:

Juvederm Ultra Smile

Філлер для підшкірного введення в ділянку губ. В основі має високу концентрацію гіалуронової кислоти. Виробник - компанія Allergan, США. Цей препарат має низку переваг: тривалість ефекту від 8 до 12 місяців; максимальний результат за короткий проміжок часу; рівномірне заповнення та біосумісність.

Juvederm Ultra 2

Філер на основі гіалуронової кислоти використовується в процедурах контурної пластики з метою корекції слабко виражених поверхневих та середніх зморшок, збільшення об'єму губ та біоармування.

Juvederm Ultra 3

Філер на основі гіалурнової кислоти призначений для розгладження зморшок та лицьових складок середньої глибини, а також для збільшення об'єму губ та моделювання контурів обличчя.

Juvederm Volift retouch

Філер на основі гіалуронової кислоти. Виробник - компанія Allergan, США. Косметологи використовують цей вид препарату для коригування проблемних ділянок після первинного сеансу. Має мінімум побічних ефектів, комфортне запровадження, тривалий ефект, можливість отримати 3D-ефект.

Juvederm Volbella

Філлер використовується для контурної пластики. Косметологи застосовують препарат для чутливих зон із ніжною шкірою. Наприклад, довкола очей. Завдяки цьому препарату можна скоригувати поверхневі та глибокі зморшки, вирівняти рельєф шкіри, додати об'єму губам, скоригувати нососльозну борозну.

PromoItalia Gold Plus

Цей препарат підходить для контурної пластики на всіх ділянках обличчя. Допомагає заповнити об'єм губ, повернути пружність та свіжість шкіри, прибрати дрібні та середні зморшки.

PromoItalia Diamond Plus

Філер на основі гіалуронової кислоти належить до щільних наповнювачів із серії Skin Filler італійського бренду Promoitalia. Відмінно допоможе впоратися з такими проблемами: глибокі зморшки, підтяжка овалу обличчя, відновлення контуру обличчя.

PromoItalia Silver Plus

Належить до найлегшого в продукції із серії Skin Filler італійського бренду Promoitalia. До складу також входять щільні наповнювачі біоревіталізанти, Gold та Diamond. Зволожує шкіру губ без додаткового об'єму, усуває в'ялість шкіри, дрібні заломи, шрами.

Переваги процедури

Область проведення процедури

Контурна пластика проводиться для вирішення естетичних завдань у наступних зонах:

/ 01.

Губи. Об'ємне моделювання філерами дозволяє провести збільшення губ без операції та тривалого відновлення. Можна покращити форму, підкреслити вигин, підняти куточки, зволожити та розгладити губи.

/ 02.

Вили. За допомогою філерів можна заповнити області, яким потрібно надати додатковий рельєф. Корекція спрямована на обсяг вилицевої кістки, створення гармонійних пропорцій та омолодження обличчя.

/ 03.

Нососльова борозна. Процедура дозволяє усунути ефект «втомленого погляду», прибрати неестетичну синяву, темні кола та западини під очима. Шкіра виглядає свіжішою та підтягнутою.

/ 04.

Носогубні складки. Введення гелю в проблемну зону забезпечує заповнення та розгладжування носогубних складок. Ін'єкції філерами дозволять зменшити виразність зморшок.

/ 05.

Підборіддя. Об'ємне моделювання дозволить скоригувати форму підборіддя за допомогою філерів. Ін'єкції можуть зробити його менш гострим або більш вираженим, усунути ямочку або виправити асиметрію, а також усунути інші недосконалості.

Ін'єкційна корекція дозволяє повернути шкірі молодість та пружність, додати об'єм або виправити форму вилиць, губ, підборіддя.

Як відбувається сеанс

Контурна пластика тіла не потребує спеціальної підготовки. Препарати вводяться за допомогою найтонших голок, що мінімізує болючі відчуття. Філери вводяться одноразово. При необхідності майстер TK Laser може провести корекцію через 14 днів після процедури.

Основні етапи процедури:

Консультація

Майстер уточнює відсутність протипоказань до процедури та підбирає філери для зон, які потребують корекції.

Передпідготовка

Косметолог очищає шкіру та наносить розмітку за допомогою косметичного олівця.

Проведення корекції

Фахівець за допомогою голки та шприца вводить препарат на певну глибину в оброблюваній зоні.

Розподіл філерів

Майстер обережними масажними рухами проводить по місцям ін'єкцій ватним диском, видаляючи розмітку.

Показання

  • асиметрія обличчя та окремих зон;
  • виражені зморшки у зоні носогубки;
  • наявність нососльозних складок;
  • тонкі губи, нечіткий контур;
  • необхідність корекції форми підборіддя;
  • необхідність поліпшення форми вилиць.

Протипоказання

Пластика не проводиться клієнтам віком до 18 років. Майстри TK Laser рекомендують утриматися від ін'єкційної косметології за наявності в оброблюваних зонах пігментації, родимок. Основні протипоказання:

/ 01.

наявність на ділянці, де планується процедура, ранок, виразок, опіків, висипів;

/ 02.

період вагітності та годування груддю;

/ 03.

індивідуальна нестерпність компонентів ін'єкцій;

/ 04.

гемофілія та інші захворювання крові;

/ 05.

ВІЛ-інфекція та СНІД;

/ 06.

онкологія у будь-якій стадії;

/ 07.

епілепсія та психічні розлади;

/ 08.

шкірні захворювання, у тому числі дерматит та дерматоз;

/ 09.

аутоімунні хвороби;

/ 010.

схильність шкіри до появи келоїдів;

/ 011.

проведення лазерного шліфування шкіри.

Косметологи нашого салону рекомендують розпочинати ін'єкційні процедури не раніше ніж через тиждень після припинення прийому ліків, що розріджують кров. За потреби пройдіть додаткове обстеження у лікаря.

Скільки коштує контурна пластика у Львові

иконка

Ціна процедури залежить від виду та дозування препарату, що використовується, особливостей проблемної зони. Ми робимо все, щоб професійні послуги косметологів були доступними для всіх бажаючих. Мезотерапія, контурна пластика та інші процедури у нашому салоні проводяться за вигідною вартістю.

иконка

Ми розробили для клієнтів систему приємних знижок, регулярно проводимо акції для нових та постійних відвідувачів. Записуйте на контурну пластику до затишного салону TK Laser в м. Львів, щоб вирішити естетичні завдання та провести час у комфортній обстановці.

иконка

Допоможемо підкреслити природну красу вашого обличчя та тіла. Щоб записатися на прийом до професійного косметолога, зателефонуйте нам зараз. На Вас чекаємо привітний доброзичливий персонал та можливість отримати попередню консультацію безкоштовно.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон