Лазерне видалення тату у Львові

У житті багатьох володарів татуювань, а також жінок, прикрашених перманентним макіяжем, рано чи пізно настає момент, коли з малюнком на тілі, яскравим акцентом на бровах, повіках, губах доводиться прощатися. Причини можуть бути різними: нечіткість кольору, розмиття контурів малюнка або татуажу, зміна модних віянь, зміна іміджу.
У салоні TK Laser у Львові надаються послуги з видалення чорних і кольорових тату, перманентного макіяжу. У своїй роботі наші майстри використовують сучасну і безпечну лазерну технологію.

До та після процедури

Ціна на лазерне видалення

Переваги лазерного видалення тату, татуажу брів, повік, губ

 • Характерна особливість татуювань та перманентного макіяжу - тривале збереження, сталість, неможливість вивести мінеральний пігмент самостійно. Молекули барвника занадто великі для виведення їх шкірою як чужорідного тіла.
 • Застосування лазерних технологій має на увазі видалення пігменту з допомогою світлового фототермолізу. Різні довжини хвиль і типи випромінювання вибірково діють на пігмент відповідного кольору, розташований на різній глибині. Великі молекули чорного і кольорового барвника розбиваються на дрібні частинки, які поступово виводяться з тканин шкіри. З кожним сеансом малюнок стає все більш світлим.

Лазерне видалення тату і татуажу в салоні ТК Laser безпечно і ефективно. Метод має також ряд інших переваг.

Видалення татуажу лазером
01.

Світловий потік надає тільки локальний вплив, тканини шкіри, судини, життєво важливі органи не травмуються. Реанімаційний період відсутній. Шрами і рубці після курсу маніпуляцій не залишаються.

02.

Лазерна методика універсальна. З її допомогою можна звести порівняно недавній невдало виконаний татуаж брів, губ, стрілки. Серія неінвазивних процедур допоможе вивести татуювання в теплих або холодних тонах, стару вицвілу наколку. Лазер ефективно справляється з зображеннями будь-якого розміру, на будь-яких ділянках тіла. Можливість регулювати довжину променя дозволяє впливати на пігмент, що знаходиться на різній глибині.

03.

Апаратна маніпуляція не займає багато часу. Сеанс в салоні триває в середньому близько півгодини. Процедура проводиться на професійному обладнанні, в комфортній обстановці. Хворобливі відчуття мінімальні. За відгуками клієнтів нашого салону при впливі світлових променів на шкіру відчувається невелике печіння, поколювання.

04.

Лазерні промені при зведенні татуажу, татуювання активізують процес вироблення в дермі нового колагену, поновлення шкірного покриву. Шкіра в місцях апаратного впливу набуває пружність і еластичність.

Протипоказання

 • Вагітність, лактаційний період
 • Металеві імпланти в області впливу лазера
 • Онкозахворювання
 • Цукровий діабет в стадії декомпенсації
 • Гормональні порушення
 • Грибкові, бактеріальні захворювання шкіри в зонах обробки
 • Келоїдні рубці, шрами
 • Проблеми зі згортанням крові
 • Ішемічна хвороба серця
 • Гепатит
 • Епілепсія
 • Запальні процеси в організмі, в тому числі супроводжуються підвищеною температурою
Догляд після процедури

Підготовка до процедури

Якщо ви вирішили видалити тату, невдалий перманентний макіяж, перед відвідуванням салону дотримуйтеся наступних рекомендацій.
За два тижні відмовтеся від засмаги на пляжі, в солярії. Утримайтеся від хімічного пілінгу в області татуювання. Протягом цього ж терміну заборонений прийом антибіотиків з ряду фторхінолонів, тетрацикліну, сульфаніламідних ліків. Присутність в організмі фотосенсибілізуючих засобів може призвести до опіків.
Протягом трьох днів перед сеансом не варто відвідувати баню, сауну, басейн, користуватися спиртовмісними косметичними засобами.
При свіжому татуюванні або перманентнному макіяжі необхідно почекати місяць після їх нанесення.

Як проходить сеанс виведення тату

Стандартний протокол процедури передбачає в першу чергу проведення консультації з клієнтом і огляду, виключення протипоказань до лазерної маніпуляції. Далі послідовність дій майстра салону виглядає приблизно так:

01.

Клієнт зручно розташовується на кушетці, надягає захисні окуляри. Спеціаліст готує обладнання, необхідні витратні матеріали.

02.

Шкіра на ділянках, де передбачається виведення татуажу, татуювання, очищається, дезінфікується. Маніпула лазерного апарату також обробляється антисептиком.

03.

Майстер робить налаштування обладнання, наносить на шкірний покрив гель-провідник. Пігментовані ділянки обробляються світловими спалахами.

04.

По завершенні маніпуляції на шкіру наноситься пантенол, який має заспокійливу і загоюючу дію.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Точну кількість відвідувань салону майстер визначає в індивідуальному порядку. При цьому обов'язково враховуються «вік» зображення, його розмір, колір і якість барвника, зона, в якій потрібно вивести татуаж, тату.
Щоб звести татуювання, необхідно від 6 до 10 відвідувань косметологічного салону, для позбавлення від перманентного макіяжу - 3-6 процедур. Інтервал між сеансами - 1-2 місяці.

Результат після процедури

иконка

Максимальний результат досягається після першої маніпуляції. Менша ступінь ефективності наступних процедур пояснюється руйнуванням за допомогою лазера не всіх частинок пігменту. Чим менше кількість гранул барвника, тим менш активно він розпадається.

иконка

Жовті тони піддаються корекції складніше інших, для їх відомості потрібна більша кількість процедур.

иконка

Почервоніння і припухлість шкірного покриву після відвідування майстра - нормальне явище. Ці незначні побічні ефекти зберігаються від декількох годин до 2-3 діб. Якщо ви вирішили вивести татуаж брів, губ, повік, позбутися від татуювання, вам доведеться зіткнутися з лущенням шкіри на 6-7-й день. Скоринки здирати заборонено.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Догляд за шкірою після лазерного видалення пігменту

Щоб прискорити процес виведення їх тканин епідермісу барвника, запобігти появі ускладнень, необхідно дотримуватися деяких обмежень, приписів фахівця щодо постпроцедурного догляду.

/ 01.

1–2 дні

На зони, які оброблялися лазером, слід наносити засіб з декспантенолом.

/ 02.

3–4 дні

Під забороною фізичні навантаження, плавання в басейні. Не варто піддавати тіло тепловій дії.

/ 03.

2 тижні

Необхідно відмовитися від сонячних ванн, засмаги в солярії. Рекомендується користуватися сонцезахисним кремом з SPF не менше 35.

Вартість видалення тату в м. Львів

У косметологічному центрі TK Laser вартість виведення татуювання залежить від її площі. Ціна обробки ділянки менше 5 кв. см, видалення перманентного макіяжу фіксована. Вартість позбавлення від великих зображень розраховується за кожен квадратний сантиметр. Місцева анестезія проводиться за бажанням клієнта, оплачується окремо.
Щоб проконсультуватися з майстром, домовитися про візит в салон, залиште замовлення на сайті. Адміністратор центру зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення деталей процедури, бронювання для вас місця на зручний час.