Лазерне видалення татуажу у Львові

Перманентний макіяж – це для багатьох дівчат позитивний досвід, що дозволяє спростити щоденні ранкові збори. Але бувають ситуації, коли його треба видалити. Причини цього є різні – не дуже вдалий результат через помилки майстра, просто набридло чи перманент почав розмиватися. На щастя, сучасні методи дозволяють без наслідків та ускладнень прибрати сліди старого татуажу. Найбільш доступний та зручний з них – лазер.
У нашому центрі ТК Laser у Львові ви можете скористатися послугою лазерного видалення перманентного макіяжу. Ми допоможемо повернути природну красу ваших брів і позбутися найменших слідів невдалого татуажу.

До та після видалення перманентного макіяжу

Ціни на видалення татуажу

Переваги процедури

Перше, що приваблює саме в лазерному видаленні перманентного макіяжу, це мінімальна травматичність. У порівнянні з будь-якими іншими методами, лазер є найбільш щадним. Але це не всі його переваги:

  • Відносна безболісність. Клієнти зазначають, що під час процесу відчуває тепло та поколювання, але загалом маніпуляцію перенести нескладно. Додатково можна використовувати місцевий анестетик.
  • Відсутність рубців від татуажу. Але цей фактор швидше залежить від професіоналізму майстра та вміння правильно підібрати налаштування лазера, акуратно виконати видалення. У ТК Laser у Львові ви можете розраховувати лише на такий результат.
  • Видалення перманенту з ефективністю до 98%.
  • Після процедури ви можете повертатися до звичних справ – дискомфортних відчуттів не буде, а обмеження мінімальні.
  • Сеанс займає до 10 хвилин і проводиться за фіксованою ціною незалежно від складності випадку.

Протипоказання для лазерного видалення татуажу

Незважаючи на безпеку лазерного методу, існує ряд обмежень, при наявності яких процедуру проводити не рекомендується:

Салон Коломия
/ 01.

Вагітність та період ГВ

/ 02.

Онкологічні захворювання

/ 03.

Шкірні інфекції, пошкодження або рани у зоні обробки

/ 04.

Аутоімунні захворювання

/ 05.

Застуда та підвищена температура тіла

/ 06.

Келоїдні рубці

/ 07.

Погане згортання крові

/ 08.

Цукровий діабет у стадії декомпенсації

Крім того, майстри салону TK Laser порадять перенести процедуру лазерного видалення татуажу, зведення татуювання на інший час при наявності свіжої засмаги на шкірі.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Необхідна кількість процедур

Косметолог індивідуально визначає, скільки буде потрібно сеансів, щоб звести наколку, враховуючи тип і якість пігменту, стан шкіри, інші важливі чинники. Щоб повністю звести татуювання лазером, видалити татуаж на бровах в середньому необхідно від 6 до 10 процедур. Проміжок між сеансами становить 1-2 місяці.

Як проходить сеанс зведення тату

На рецепції центру вас зустріне адміністратор та проведе до кабінету косметолога. Ви зможете уточнити будь-які питання в ході невеликої консультації, далі – розміститися на канапі для огляду ділянки фахівцем. Якщо протипоказань немає, то майстер розпочне процедуру:

Видалення татуажу лазером
/ 01.

Підготовка. Ділянка дії обробляється антисептичним засобом, готуються витратні матеріали.

/ 02.

Налаштування. Клієнту потрібно надіти захисні окуляри, а майстер тим часом зробить налаштування лазера.

/ 03.

Виконання. На шкіру наноситься контактний гель та лазером опрацьовується ділянка татуажу.

/ 04.

Завершення. Майстер прибирає залишки гелю та наносить заспокійливий засіб.

Після процедури виведення татуажу, перманентного майстер TK Laser наносить на шкіру пінку «Пантенол», яка має заспокійливі та доглядаючі властивості.

Вартість лазерного видалення перманенту у ТК Laser у Львові

Актуальні ціни вказані у прайсі. Вартість такої процедури фіксована та не залежить від стану татуажу, складності випадку. Щоб проконсультуватися з фахівцем та дізнатися про додаткові деталі, телефонуйте за вказаними контактами. Ми на зв'язку та готові відповісти на всі ваші запитання.