Адреси салонів (4)

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

вул. Римлянина, 12 вул. Під Дубом, 7 вул. Петра Дорошенка, 19 вул. Замарстинівська, 170П

Карбокситерапія у Львові

Від чого залежить чистота та краса шкіри обличчя? Хтось скаже генетика, інший буде стверджувати, що справа в домашньому догляді, а комусь здається, що це вже, як пощастило. Насправді все працює в комплексі. Тип шкіри та її особливості закладаються природою, проте без догляду не обійтися в жодному разі. При цьому засоби для домашнього використання не будуть на 100% ефективними без підкріплення салонними процедурами.
Сучасна косметологія швидко розвивається та пропонує інноваційні рішення для краси та доглянутості шкіри. Тому жінкам гріх не скористатися такими можливостями. До того ж на годину вирватися в салон та зробити приємні б’юті-процедури ‒ завжди вдала ідея, аби відпочити від рутини.
І ми пропонуємо вам зарядитися позитивними емоціями на сеансі карбокситерапії в ТК Laser у Львові. Ефективна процедура вирішує безліч шкірних проблем без ін’єкцій та більш радикальних маніпуляцій. Дізнавайтеся про технологію більше та мерщій записуйтеся на найближчу вільну дату.

Особливості карбокситерапії

Процедура базується на дії вуглекислого газу в глибоких шарах епідермісу. Багато наших клієнток одразу не можуть зрозуміти, в чому користь саме СО2 для шкіри. Насправді технологія діє від зворотного. Потрапляючи в шкіру, вуглекислий газ створює певний «стрес» для організму і він починає набагато активніше постачати кисень, користь якого якраз важлива для молодості та краси шкірного покриву.
Також у нас доступна нова послуга карбокситерапії на базі косметики Demax. Це одна з кращих косметичних лінійок, яка давно полюбилась і нашим косметологам, і красуням-клієнткам.

01.

підвищення тонусу, пружності та еластичності шкіри;

02.

свіжий вигляд та здоровий рум’янець;

03.

ефективне усунення зморшок;

04.

висвітлення пігментації та темних кіл під очима;

05.

вирівнюється колір та тон шкіри;

06.

усуваються сліди від висипань та постакне.

Кому рекомендується процедура

В більшості карбокситерапію сприймають як омолоджувальну процедуру для боротьби з віковими ознаками. Потрібно визнати, що в цьому напрямку технологія досить ефективна і має попит серед жінок середнього та старшого віку. Проте не потрібно недооцінювати карбоксі, адже процедура підходить дівчатам вже з 20-річного віку та допомагає усунути наступні дефекти:

- підвищену сухість шкіри;
- помітну судинну сітку;
- висипання та постакне;
- пігментні плями;
- порушення контуру обличчя та опущення м’яких тканин;
- зморшки та інші ознаки старіння.

Етапи проведення процедури:

В нашому салоні створені умови для справжньої насолоди від дівчачих б’юті процедур. Ви зможете комфортно розміститися в сучасно обладнаному кабінеті, розслабитися та довірити свою шкіру справжнім професіоналам, які порадять найкращі рішення. Процедура карбокситерапії проходить за наступним алгоритмом:

Догляд за шкірою

спеціаліст огляне шкіру та проконсультує щодо догляду, актуальності інших послуг в цілому;

очистить обличчя від косметики та забруднень;

нанесе препарат;

відповідно до типу шкіри застосує сироватку;

нанесе захисний крем;

дасть рекомендації щодо подальшого догляду.

Процедура максимально безпечна з огляду на те, що основним діючим засобом є вуглекислий газ. В процесі шкіра не травмується, тому багатьом карбокситерапія ідеально підходить для покращення стану шкіри. Лише в деяких випадках варто відкласти візит.

Чи є протипоказання?

  • інфекційні та хронічні хвороби;
  • запальні висипання на обличчі;
  • підвищена температура тіла.

В будь-якому разі ви завжди можете звернутися до нас за консультацією. Спеціаліст огляне шкіру, уточнить важливі деталі та підкаже, наскільки доречно робити процедуру саме в цей момент.

Яка тривалість курсу?

Ефект від карбоксі можна побачити одразу, проте дія процедури накопичувальна і з кожним наступним днем ви будете спостерігати, як шкіра оновлюється та розквітає. Кількість рекомендованих сеансів залежить від наявних дефектів. Комусь достатньо для того, щоб трохи привести шкіру в тонус та освіжити, і однієї процедури, а інколи потрібно пройти курс з 7-10 сеансів, щоб повністю усунути певні проблеми. Ми проконсультуємо та підкажемо вам оптимальні рішення.

Догляд після процедури

Шкіра під час процедури ніяк не травмується, а тому відновлювального періоду немає. Одразу після візиту до косметолога ви можете займатися звичними справами, маючи чудовий вигляд. Проте в перші дні після карбоксі шкіра буде більш чутливою до сонця. Тому при кожному виході на вулицю використовуйте сонцезахисний крем. Це правило варто взяти на озброєння, незалежно від того, яким косметичним маніпуляціям ви піддавалися.

Вартість карбокситерапії в ТК Laser у Львові

Ціни на всі процедури клініки вказані у прайсі. Обов’язково зверніть увагу на актуальні акції, щоб ще більш вдало запланувати свій візит до нас. Ми турбуємося про те, аби якісні процедури краси були якомога доступнішими для наших прекрасних жінок. Робіть догляд за собою пріоритетом, а ми завжди поряд та готові попрацювати задля вашої краси.