Карбокситерапія у Львові

В сучасному світі, де панує чудовий тренд на чисте обличчя без великої кількості макіяжу, пошук ефективних та безпечних методів відновлення та омолодження шкіри стає надзвичайно актуальним завданням. Однією з таких дієвих процедур є карбокситерапія, яка проводиться в центр TK Laser у Львові.

Карбокситерапія – це неінвазивний метод догляду та омолодження шкіри обличчя, який базується на використанні діоксиду вуглецю. Основний ефект, який досягається - це стимуляція кровообігу та підвищення здатності крові переносити кисень й поживні речовини. Ефект Бору сприяє покращенню мікроциркуляції та ревіталізації, що, своєю чергою, призводить до помітного покращення стану дерми.

Вартість у Львові

Переваги карбокситерапії

Основні переваги процедури включають:

01.

Безпека та неінвазивність. Карбокситерапія – це абсолютно безпечний метод, який не потребує хірургічних втручань або ін’єкцій. Процедура неінвазивна, не потребує тривалого відновлення та повністю безболісна.

02.

Підвищення тонусу та пружності. Карбокситерапія допомагає відновити тонус та пружність шкіри, забезпечуючи видимий ефект омолодження. Результат помітний вже після перших сеансів.

03.

Ефективне оновлення. Процедура надає шкірі більш свіжого вигляду, роблячи її гладенькою та сяючою. Загальний стан дерми помітно покращується, забезпечуючи обличчю відпочилий та оновлений вигляд.

04.

Омолодження і догляд. Карбокситерапія ефективно розгладжує зморшки, усуває темні кола під очима та вирівнює колір обличчя. Також, процедура успішно бореться з наслідками акне та постакне.

Етапи проведення процедури:

Процедура карбокситерапії в центрі TK Laser відбувається в кілька етапів:

Консультація та огляд

Косметолог оглядає шкіру та уточнює наявність протипоказань.

Очищення обличчя

Наступним етапом процедури є очищення шкіри від забруднень та макіяжу.

Нанесення препарату

Спеціаліст наносить спеціальний засіб на обличчя, який містить діоксид вуглецю.

Використання сироватки

Залежно від типу шкіри застосовується відповідна сироватка, що підвищує ефективність процедури.

Нанесення захисного крему

Після завершення сеансу, спеціаліст наносить захисний крем для збереження результатів.

Надання рекомендацій

Клієнт отримує рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою для максимізації отриманого ефекту.

Процедура карбокситерапії є повністю безболісною та неінвазивною, весь процес разом із підготовчими маніпуляціями займає до 40 хвилин, а результати стають помітними вже після першого сеансу.

Показання

  • темний, тьмяний колір обличчя;
  • відсутність тонусу шкіри та дряблість;
  • темні кола під очима;
  • мімічні та вікові зморшки;
  • сліди від висипань та пігментні плями;
  • помітні судини;
  • порушена жирність шкіри й надмірне виділення себуму.

Процедура карбокситерапія дає накопичувальний ефект, а тому для найкращого результату бажано пройти повний курс. Спеціаліст залежно від наявних проблем та бажаних цілей визначить потрібну вам кількість сеансів. Як правило, курс займає 4-9 процедур з інтервалом до 2 тижнів. Проходити курс можна один раз на рік як в цілях лікування певних проблем, так і профілактики.
На консультації з косметологом, спеціаліст ретельно огляне вашу шкіру та запропонує підходящий курс саме для вас.

Протипоказання

  • хронічні та інфекційні захворювання;
  • наявні запалення на обличчі;
  • підвищену температуру тіла.

Дана процедура базується лише на використанні вуглекислого газу, має мінімальний перелік протипоказань та не може зашкодити організму будь-яким чином.

Результати після процедури

Після карбокситерапії шкіра стає більш відпочилою, гладенькою та сяючою. Тонус та пружність підвищуються, зморшки розгладжуються, а темні кола під очима зменшуються. Колір обличчя вирівнюється, а сліди від акне стають менш помітними. Результати відчутні відразу, забезпечуючи обличчю більш молодий та свіжий вигляд.

Ефективність процедури

Карбокситерапія в центрі TK Laser у Львові - це не тільки високоефективний метод омолодження шкіри, але й безпечний, абсолютно комфортний й безболісний.
Завдяки сучасній методиці та високому професіоналізму наших косметологів, ви можете насолоджуватися омолодженою та якісно відновленою шкірою ще довгий час. А правильний післядогляд, що порекомендує ваш косметолог допоможе додатково подбати про ваше обличчя.