Лазерне та фотовидалення судинних зірочок

Одним із поширених косметичних дефектів на обличчі є судинні зірочки, які можуть впливати на зовнішній вигляд та самопочуття. Однак, завдяки сучасним технологіям, фотовидалення судинних зірочок стало доступною та ефективною процедурою, яку проводять у сучасному центрі TK Laser в місті Львів.
Судинні зірочки, також відомі як купероз або телеангіектазія, є невеликими розширеними судинками, що з'являються на шкірі обличчя. Вони мають вигляд маленьких павутинок, червоних або фіолетових смужок. Судинні зірочки можуть бути спричинені генетичними чинниками, впливом сонячних променів, старінням шкіри, перегріванням, травмами, а також певними захворюваннями.

Ціни на послуги у Львові

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування

Переваги

Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser є одним із найефективніших та безпечних методів боротьби з цим косметичним недоліком. Основною перевагою цієї процедури є висока точність та безпечність впливу на шкіру. Застосування інноваційної технології фототермолізу дозволяє проникати в глибокі шари шкіри, точно впливаючи на судинну зірочку, не пошкоджуючи навколишні тканини.

Показання

Фотовидалення в TK Laser рекомендується для людей, які мають такі проблеми, як розширені капіляри, судинні зірочки, яскравий рум'янець, розриви капілярів або павутиноподібні вени на обличчі або тілі.

Протипоказання

Хоча фотовидалення судинних зірочок є безпечною процедурою, воно має деякі протипоказання.

Фотовидалення судинних зірочок
/ 01.

Вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);

/ 02.

Гормональні збої в організмі;

/ 03.

Інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін.;

/ 04.

Сильне пошкодження шкіри в області обробки;

/ 05.

Цукровий діабет при декомпенсації;

/ 06.

Онкологічні захворювання;

/ 07.

Гепатит типу В і С;

/ 08.

Келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;

/ 09.

Низький рівень згортання крові.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який здійснить оцінку стану шкіри та визначить можливі ризики та обмеження.

Красива дівчина, що посміхається

Підготовка до процедури та післядогляд

Перед початком процедури фотовидалення

в TK Laser важливо отримати консультацію від кваліфікованого фахівця. Косметолог оцінить стан шкіри, визначить індивідуальні особливості та розповість про процедуру, її можливі обмеження та очікувані результати.
Також рекомендовано обмежити прийом сонячних ванн та використання певних косметичних засобів й ліків перед процедурою.

Після фотовидалення судинних зірочок

важливо дотримуватися індивідуальних рекомендацій фахівця. Після процедури може спостерігатися легке почервоніння та набрякання обробленої ділянки шкіри, що є нормальною реакцією організму.
Рекомендується застосовувати засоби захисту від сонця, уникати відвідування саун та соляріїв, а також не використовувати агресивні косметичні засоби на обробленій ділянці шкіри.

Важливість у використанні сонцезахисних засобів

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Етапи проведення сеансу

Щоб індивідуально налаштувати апарат і виключити протипоказання, косметолог салону TK Laser оглядає шкіру клієнта. Майстер відповість на всі запитання про особливості лазерної технології і очікуваний ефект від сеансу.
Після чого приступить до підготовки апарату і видалення судинної сітки лазером:

Фотовидалення

Обробка маніпули обладнання дезинфікуючим засобом.

Якщо при огляді в зоні обробки були виявлені великі родимки або тату, вони обводятся і зафарбовуються спеціальним олівцем.

Клієнт надягає захисні окуляри.

Майстер налаштовує потужність і глибину впливу апарату.

На шкіру в зоні впливу наноситься гель-провідник, завдяки якому маніпула легко ковзає по шкірі.

Косметолог приступає до проведення маніпуляцій.

Після завершення видалення судинних сіточок лазером шкіра обробляється пінкою «Пантенол», що володіє заспокійливим і зволожуючим ефектом.
У салоні TK Laser серйозно ставляться до дотримання санітарно-гігієнічних норм, тому під час процедури використовуються тільки одноразові витратні матеріали. Устаткування ретельно дезінфікується до і після кожного клієнта. Досвідчені майстри проведуть процедуру на вищому рівні, подбають про безпечне і комфортне усунення естетичних дефектів шкіри.

Особливості процедури

Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser є ефективною, сучасною та безпечною процедурою. Вона дозволяє точно впливати на судинні зірочки, зберігаючи цілісність навколишніх тканин.
При правильній підготовці та післядогляді, можна очікувати помітні результати та покращення зовнішнього вигляду шкіри вже одразу після першої процедури.