Лазерна епіляція вусиків та бороди у Львові

Видалення волосся над верхньою губою та підборідді – популярна послуга як серед чоловіків, так і жінок. Зайва рослинність на обличчі створює безліч незручностей та ускладнює щоденний догляд за собою. Якщо ви бажаєте на 5-10 років забути про зайві волоски в цих зонах, запрошуємо в ТК Laser. Наш салон працює в багатьох містах України та радо запрошує вас на ефективну лазерну епіляцію у Львові.

Показання

Якщо ви хочете спростити догляд за собою та надовго забути про гоління чи інші способи епіляції, то лазер – ваш вдалий вибір. Також це чудове рішення при:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

надмірному, неприродному рості волосся на обличчі у жінок;

/ 02.

активній рослинності, з якою складно боротися, у чоловіків. Це стосується випадків надто жорсткого, густого волосся, його активного росту на щоках та шиї;

/ 03.

підвищеній чутливості шкіри, вростанні волосся після інших методів.

Для жінок видалення волосся над верхньою губою – це можливість відмовитися від незручного висмикування волосків пінцетом чи потреби відрощувати вусики для воскової депіляції, шугаринга. Для чоловіків – шанс позбавитися від потреби щоденно голитися.

Протипоказання

Сучасні лазерні апарати – це справжній прорив в б’юті-індустрії. Вони ефективно справляються з будь-якими волосками та втілюють всі кращі переваги інших методів. Перелік протипоказань для лазера невеликий, проте варто враховувати їх задля уникнення ускладнень:

  • вагітність, годування дитини грудьми в перші 3 місяці;
  • проблема зі згортанням крові;
  • пошкодження, запалення шкірного покриву в зонах обробки;
  • гострі інфекції, в тому числі ГРВІ;
  • загострені хронічні захворювання;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • наявність металевих зубних імплантів, брекетів (нагрівання металу може призвести до опіків);
  • цукровий діабеті в фазі декомпенсації;
  • хвороби серцево-судинної системи (ішемія, гіпертонія).
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Аби сеанс пройшов в комфортних для вас умовах, а результат перевершив очікування, варто дотримуватися кількох простих правил підготовки. При записі в наш салон лазерної епіляції у Львові спеціаліст детально все вам розповість, проте попереджений завчасно – означає озброєний.

Особливості виконання процедури

Точний та потужний лазерний промінь цілеспрямовано діє на волосяний фолікул, нагріваючи та руйнуючи його. Для цибулини перекривається живлення, а тому вона поступово відмирає, а волосся саме відпадає. Лазер ефективний тільки для волосків, які знаходяться в активній фазі росту. Тому за один сеанс можна видалити лише до 20% волосся. З кожним наступним разом кількість повністю видаленого волосся збільшується, а клієнт спостерігає, як шкіра стає ідеально гладкою та ніжною. Сеанс проходить в наступних етапах:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

Спеціаліст оглядає шкіру, переконується, що немає протипоказань для виконання процедури, налаштовує обладнання відповідно до типу шкіри та волосся.

Підготовчий етап

Майстер запропонує вам зручно розміститися на кушетці та одягнути захисні окуляри. Далі нанесе дезінфекційний засіб і контактний гель, який сприятиме більш комфортному ковзанню лазера.

Проведення процедури

Майстер пройдеться лазером по необхідних для обробки зонах. У випадку з вусиками та бородою це займає до 15 хв. За потреби використовується додатковий засіб для знеболення.

Завершення сеансу

Майстер забере залишки гелю, продезінфікує шкіру та нанесе заспокійливий засіб для швидкого відновлення.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Це залежить від індивідуальних особливостей організму та темпів росту волосся. Як правило, для жінок вистачає 8-10 відвідувань, а чоловікам потрібно 10-12. Між першими трьома сеансами варто дотримуватися інтервалу в місяць, а далі спеціаліст залежно від результатів визначить оптимальний для вас графік. Перерви між процедурами можуть досягати 1,5-2 місяців.
Після завершення курсу можна розраховувати на збереження повної гладкості шкіри 5-10 років.

Лазерна епіляція

Як доглядати за шкірою після сеансу?

Перший день

Старайтеся якомога менше торкатися обличчя, не користуйтеся косметикою на основі спирту.

3-4 дні

Відмовтеся від розпарювання шкіри – гарячої ванни чи душу вдома, лазні, басейну. Не використовуйте скраби та пілінги. Для швидкого відновлення шкіри можна використовувати заспокійливі засоби.

2 тижні

Забороняється засмагати на сонці чи в солярії, приймати антибіотики.

Протягом всього курсу

Захищати шкіру сонцезахисним кремом при кожному виході на вулицю.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Ціни та знижки в ТК Laser у Львові

Всі актуальні ціни можна подивитися у відповідному розділі в прайсі. Зверніть увагу на знижки. Ми постійно пропонуємо знижені ціни на окремі процедури, а обробка двох і більше ділянок одночасно гарантує вам хорошу економію.