Адреси салонів (2)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Січових Стрільців, 6 вул. В’ячеслава Чорновола, 33

Ін'єкції ботоксу та диспорту в Івано-Франківську

Виражені мімічні зморшки – не завжди ознака зрілого віку. Висока мімічна активність часто стає причиною появи дрібних зморшок на шкірі навіть у дуже юні роки. Згодом у міру зниження природного вироблення еластину та колагену ці прояви стають більш вираженими, з'являються заломи та глибокі зморшки.
Процедура ботулінотерапії - ефективний та безпечний спосіб швидко омолодити шкіру обличчя за допомогою ін'єкцій.
Фахівці салону TK Laser використовують такі уколи краси для вирішення багатьох косметичних завдань: розгладження зморшок, лікування гіпергідрозу, усунення гіпертонусу, судинної сіточки на обличчі тощо.

До та після процедури

Що таке "Ботокс"

иконка

Ботулотоксин для обличчя використовується у косметології понад 20 років. Фахівці провели кілька сотень досліджень, у ході яких визначили оптимальне дозування препаратів для досягнення тих чи інших косметологічних цілей. Комплекс із ботулотоксином типу А включає сертифіковані засоби з доведеною ефективністю. Серед них: «Ботокс» виробництва США, «Ксеомін» виготовлений у Німеччині та «Диспорт» виробництва Англії.

иконка

Ботулотоксин - це пептид, що блокує нервові імпульси, розслабляє м'язи і запобігає їх скороченню. Процедура ботулотоксину не залишає обличчя ефекту маски, оскільки вплив ін'єкцій спрямовано не так на шкіру, але в м'язи обличчя. Ботулотоксин «Диспорт» та інші препарати вважаються найбезпечнішими та найефективнішими косметологічними способами омолодження. Використання таких процедур для краси не викликає звикання, навіть якщо ви робите їх регулярно.

иконка

Ін'єкції ботулотоксину типу А майстер виконує точково у необхідні зони. Препарати застосовують як для розгладження вже наявних зморшок, так і для запобігання появі нових. Уколи можуть бути частиною комплексного лікування висипань, почервоніння, подразнення на шкірі. Також ботулотоксин використовується для зменшення пітливості пахв, долонь, стоп. Введення препаратів блокує нервові імпульси, що ведуть до потових залоз, не порушуючи при цьому волого- та теплообміну шкіри.

Результат процедури

Ін'єкції для обличчя «Диспорт» та «Ботокс» дають помітний результат одразу після завершення сеансу. Повноцінний ефект стає видно через 1-2 тижні після процедури.
Виконавши ботулінотерапію в TK Laser м. Івано-Франківськ, можна отримати такі результати:

/ 01.

зникнення дрібних та глибоких зморшок;

/ 02.

омолодження та підтяжка шкіри, поліпшення її зовнішнього вигляду;

/ 03.

зменшення складок, заломів на обличчі та шиї;

/ 04.

зменшення почервоніння, подразнень у зоні введення препарату;

/ 05.

покращення кольору обличчя, менш помітна судинна сіточка;

/ 06.

згладжування рубців;

/ 07.

позбавлення від пітливості в зоні стоп, долонь та пахв;

/ 08.

покращення виду ясенної посмішки при ін'єкції ботулотоксину в губи;

/ 09.

відновлення симетричності проблемних зон.

Результат зберігається від трьох місяців до півроку залежно від індивідуальних особливостей організму. Зробити ботокс обличчя можна будь-якої пори року.

Як відбувається сеанс

Ботулінотерапія у м. Івано-Франківськ проводиться з дотриманням правил безпеки та дезінфекції. Кабінети салону TK Laser обладнані всім потрібним для комфорту клієнта під час процедури.

Майстер проводить сеанс у кілька етапів:

Виконує огляд шкіри клієнта

Уточнює наявність протипоказань.

Підбирає препарат та його дозування

З індивідуальних особливостей шкіри, віку клієнта, бажаного результату.

Здійснює очищення та дезінфекцію проблемної зони.

На цьому етапі, за бажанням клієнта, може наноситися анестетик. Однак це робиться рідко, оскільки процедура досить комфортна навіть для людей з низьким болючим порогом.

Виконує ін'єкції підібраного засобу

Уколи виробляються в лоб, зону навколо очей, міжбров'я та інші області. Введення виконується за допомогою одноразового шприца з дуже тонкою голкою.

Які препарати використовуємо

У косметології TK Laser ботулінотерапія виконується лише сертифікованими препаратами із доведеною ефективністю. Це забезпечує безпеку та гарантоване отримання бажаного результату. Введення препаратів ботулотоксину - процедура підходяща для чоловіків і жінок, які бажають позбутися зморшок, підвищеного потовиділення та інших проблем шкіри. Засоби з ботулотоксином можна застосовувати лише повнолітнім.
У TK Laser клієнтам пропонуються такі препарати:

 • «Ботокс». Це препарат виробництва компанії Allergan (США) допомагає розгладити зморшки, покращити зовнішній вигляд посмішки, впоратися з підвищеним потовиділенням. Діє «Ботокс» завдяки ботулінічному токсину А, що блокує імпульси нервових закінчень.
 • «Диспорт». Засіб, виготовлений компанією Ipsen (Франція). Вплив препарату на проблемні зони здійснюється завдяки ботулотоксину А, який блокує імпульси, що посилаються нервовими закінченнями. «Діспорти» сприяють згладжуванню зморшок, нормалізації роботи потових залоз, посиленню привабливості посмішки.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана при:

 • наявності мімічних зморшок на лобі та в зоні між бровами;
 • шкірних заломах на переніссі;
 • «гусячих лапках»;
 • кисетних зморшок навколо рота;
 • гіпергідрозі стоп, долонь, пахвових западин;
 • розвороті куточків рота;
 • гіпертонусі області шиї;
 • непривабливій ясневій посмішці;
 • наявності розацеа, куперозу.

Протипоказаннями до проведення процедури є:

 • вагітність та період грудного вигодовування;
 • аутоімунні захворювання;
 • онкологія;
 • герпес у стадії загострення;
 • запальний процес у сфері проведення ін'єкцій;
 • схильність до появи келоїдів;
 • психічні розлади, епілепсія;
 • цукровий діабет;
 • хвороби крові;
 • шкірні захворювання (екзема, псоріаз);
 • Covid-19, ГРВІ, грип.

Лікування ботулотоксином не виконується за умови індивідуальної непереносимості клієнтом компонентів препаратів.

Вартість процедури та зони впливу

У салоні TK Laser в Івано-Франківську на вас чекають послуги професійної косметології. Ми намагаємося, щоб ціни на процедури залишалися доступними для всіх бажаючих.

У нас ви можете зробити ін'єкції ботулотоксину у такі зони:

 • лоб, перенісся, навколо очей, шию — для позбавлення від в'ялості шкіри та гіпертонусу м'язів;
 • стопи, долоні, пахви — для нормалізації роботи потових залоз;
 • все обличчя - для лікування куперозу, розацеа.

Підсумкова вартість ботулінотерапії залежить від обраного препарату та області обробки. Записатися на процедуру, уточнити, скільки коштують ін'єкції, а також отримати відповідь на будь-яке запитання, що цікавить, можна по телефону або відправивши повідомлення в месенджер.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон