вул. Січових Стрільців, 6

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Карбокситерапія в Івано-Франківську

У світі сучасної косметології постійно з'являються нові методи, спрямовані на максимальне відновлення та ефективний догляд за шкірою. Однією з таких дієвих процедур, яка завойовує все більшу популярність, є карбокситерапія, що проводиться в центрі TK Laser в місті Івано-Франківськ.

Карбокситерапія – це інноваційний метод, спрямований на максимальне відновлення та омолодження шкіри обличчя за допомогою дії вуглекислого газу. Цей метод входить до категорії неінвазивних процедур, що робить його безпечним та безболісним для клієнтів.

Вартість в Івано-Франківську

Переваги

Розгляньмо основні переваги процедури:

01.

Відновлення та зміцнення шкіри. Ключовою перевагою карбокситерапії є ефекту Бору, який позитивно впливає на клітини організму. Діоксид вуглецю підвищує кровообіг, забезпечуючи шкірі необхідний кисень та живлення. Це сприяє синтезу колагену та еластину, даруючи шкірі необхідні тонус і пружність.

02.

Комплексний догляд. Карбокситерапія вирізняється не лише помітним зовнішнім ефектом, але й якісним внутрішнім відновленням. Вуглекислий газ стимулює клітини до активної регенерації та відновлення, сприяючи збереженню здоров'я та молодості шкіри.

03.

Розгладження зморшок та відновлення текстури. Процедура ефективно бореться зі зморшками, розгладжує лінії та забезпечує покращення текстури обличчя, надаючи йому бажану пружність та гладкість.

04.

Вирівнювання кольору і тону. Карбокситерапія помітно вирівнює тон шкіри, забезпечуючи однорідність кольору та бажану свіжість обличчя, допомагає зменшити небажані пігментації та плями.

05.

Безпечність та комфорт. Важливою перевагою є те, що карбокситерапія є абсолютно безболісною та неінвазивною процедурою, не потребує хірургічних втручань, ін’єкцій та тривалого часу для відновлення.

Етапи проведення процедури:

Процедура карбокситерапії в центрі TK Laser відбувається в кілька етапів:

Догляд за шкірою

Консультація та огляд

Косметолог оглядає шкіру та уточнює наявність протипоказань.

Очищення обличчя

Наступним етапом процедури є очищення шкіри від забруднень та макіяжу.

Нанесення препарату

Спеціаліст наносить спеціальний засіб на обличчя, який містить діоксид вуглецю.

Використання сироватки

Залежно від типу шкіри застосовується відповідна сироватка, що підвищує ефективність процедури.

Нанесення захисного крему

Після завершення сеансу, спеціаліст наносить захисний крем для збереження результатів.

Надання рекомендацій

Клієнт отримує рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою для максимізації отриманого ефекту.

Процедура карбокситерапії є повністю безболісною та неінвазивною, весь процес разом із підготовчими маніпуляціями займає до 40 хвилин, а результати стають помітними вже після першого сеансу.

Показання

  • темний, тьмяний колір обличчя;
  • відсутність тонусу шкіри та дряблість;
  • темні кола під очима;
  • мімічні та вікові зморшки;
  • сліди від висипань та пігментні плями;
  • помітні судини;
  • порушена жирність шкіри й надмірне виділення себуму.

Процедура карбокситерапія дає накопичувальний ефект, а тому для найкращого результату бажано пройти повний курс. Спеціаліст залежно від наявних проблем та бажаних цілей визначить потрібну вам кількість сеансів. Як правило, курс займає 4-9 процедур з інтервалом до 2 тижнів. Проходити курс можна один раз на рік як в цілях лікування певних проблем, так і профілактики.
На консультації з косметологом, спеціаліст ретельно огляне вашу шкіру та запропонує підходящий курс саме для вас.

Протипоказання

  • хронічні та інфекційні захворювання;
  • наявні запалення на обличчі;
  • підвищену температуру тіла.

Дана процедура базується лише на використанні вуглекислого газу, має мінімальний перелік протипоказань та не може зашкодити організму будь-яким чином.

Ефективність процедури

Карбокситерапія в Центрі TK Laser в Івано-Франківську – це інноваційний й безпечний метод відновлення та омолодження шкіри обличчя. Ефективність процедури дозволяє досягти помітних та бажаних результатів, а неінвазивність та безболісність роблять її доступною та приємною для всіх клієнтів.
Не забувайте про рекомендації свого косметолога щодо належного догляду після процедури і ви будете насолоджуватися видимим позитивним ефектом ще протягом тривалого часу.