вул. Січових Стрільців, 6

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Карбокситерапія в Івано-Франківську

Для вас важливо підтримувати свіжий та сяючий вигляд шкіри? Приділяєте достатньо уваги домашньому догляду, проте розумієте, що потрібно посилювати результати салонними процедурами? Це правильний підхід, який дозволить вам довгі роки насолоджуватися красою та молодістю своєї шкіри.
Наш салон ТК Laser в Івано-Франківську готовий запропонувати величезний спектр послуг відповідно до будь-яких запитів клієнтів. А ця стаття присвячена популярній процедурі, яка має універсальну дію та підійде практично кожному. Мова про карбокситерапію. Ви напевно могли чути про таку послугу, адже вона швидко завоювала симпатії клієнтів та має великий попит в б’юті-індустрії. Нумо розбиратися детальніше?

Особливості карбокситерапії

Суть методики в тому, щоб, наситивши тканини шкіри вуглекислим газом, стимулювати природне постачання кисню в більшій кількості. Це впливає на активність кровообігу та вироблення колагену, що своєю чергою є визначальним в загальному стані шкіри. Цікава ідея спрацювала якнайкраще. Адже навіть шляхом штучного насичення шкіри киснем не досягти такого результату, як природним стимулюванням в такий спосіб. Що дає карбокситерапія:

01.

підвищується еластичність, тонус та пружність шкіри;

02.

здоровий та сяючий вигляд, м’якість та свіжість шкірного покриву;

03.

розгладження мімічних та вікових зморшків;

04.

регулюється жирність та сухість шкіри;

05.

лікуються запальні процеси, зменшуються висипання;

06.

усуваються пігментні плями та постакне.

Кому рекомендується процедура

Як вже говорилося вище ‒ вона досить універсальна, а тому підійде всім, хто хоче побачити в дзеркалі описані вище результати. Робити карбоксі можна з 20-річного віку як в межах схеми лікування різноманітних шкірних дефектів, так і для профілактики, підтримання гарного вигляду шкіри в цілому. В яких випадках процедура буде ефективною:

- тьмяний колір та темні кола під очима;
- акне та постакне;
- купероз;
- пігментація;
- втрата тонусу та чітких контурів обличчя;
- підвищена сухість.

Етапи проведення процедури:

Процедура займає до 40 хвилин та не передбачає складних маніпуляцій. Ви можете налаштуватися на максимально приємне проведення часу в комфортній атмосфері. А наш спеціаліст:

Догляд за шкірою

огляне шкіру та надасть консультацію;

очистить та тонізує;

нанесе препарат з тканевою маскою;

використає сироватку відповідно до типу шкірного покриву.

Процес займає до 40 хвилин та не передбачає жодних дискомфортних відчуттів.

Чи є протипоказання?

Технологія неінвазивна, безпечна та універсальна, тому її як для лікування, так і догляду можна розглядати більшості клієнтів. Абсолютних протипоказань немає, проте варто запланувати візит на кращі часи, якщо у вас виявлене будь-яке інфекційне захворювання, підвищена температура тіла та запальні процеси на шкірі. Щодо протипоказань та їх серйозності додатково проконсультують наші спеціалісти.

Яка тривалість курсу?

Це визначається індивідуально після першого візиту та результатів. Косметолог з огляду на стан вашої шкіри та наявні проблеми підкаже, скільки сеансів краще пройти та чи можливо поєднати карбокситерапію з іншими методиками. Ми не нав’язуємо своїм клієнтам зайвого, а підбираємо кращі варіанти для якомога швидшого усунення дефектів.

Догляд після процедури

Особливих вимог щодо догляду за шкірою після процедури немає. Ви можете користуватися тими засобами, до яких звикли з єдиною додатковою умовою ‒ обов’язково наносити сонцезахисний крем при виході на вулицю. Для збереження молодості шкіри це правило діє, незалежно від виконаних б’юті-маніпуляцій. Але після карбоксі шкірний покрив ще більш чутливий і ігнорувати СПФ-крем не варто.

Вартість карбокситерапії в ТК Laser в Івано-Франківську

Наші постійні клієнти цінують салон ТК Laser за якісні та ефективні послуги, відмінний сервіс з приємним персоналом, а також лояльні ціни та постійні акції. В цьому плані ми намагаємося догоджати своїм красуням-клієнткам якнайкраще. Дивіться ціни в прайсі та стежте за бонусними пропозиціями. А ми на зв’язку та готові вас проконсультувати.