вул. Січових Стрільців, 6

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Інтимна лазерна епіляція в Івано-Франківську

Як позбутися волосся в інтимній зоні – питання, яке хвилює кожну жінку. Адже це момент комфорту, естетики та більш зручної гігієни. А влітку, коли можна спонтанно зібратися на пляж чи в басейн, це взагалі проблема номер один. Саме тому потрібно шукати якесь більш ефективне рішення, аніж бритва. Великі надії покладались на воскову та цукрову епіляцію, проте це надто травматичні способи, які не кожна дівчина може терпіти.
Напевно, час звернути увагу на лазерну епіляцію. Якщо спочатку всі придивлялися до цього нового методу, шукали підводні камені та чекали, поки він стане дійсно популярним, то сьогодні можна не встигнути записатися на потрібну дату через ажіотаж. Але ми в нашому салоні лазерної епіляції ТК Laser в Івано-Франківську точно знайдемо для вас віконце.

Вартість лазерної епіляції в салонах ТК Laser визначається обсягами оброблюваних ділянок тіла. Наша принципова позиція: послуги лазерної епіляції повинні залишатися доступними!

Тому ми регулярно проводимо акції, тішимо постійних клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти відразу декілька зон - так ви можете істотно заощадити.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Показання для видалення волосся лазером

/ 01.

бажання мати гладеньку шкіру надовго;

/ 02.

нездатність терпіти біль від інших методів;

/ 03.

втома від врослого волосся та подразнень;

/ 04.

надміру активний ріст волосся, з яким складно впоратися.

До та після

Серед абсолютних та тимчасових протипоказань:

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

Інфекційні та грибкові захворювання.

/ 02.

Онкологія.

/ 03.

Келоїдні рубці.

/ 04.

Декомпенсований цукровий діабет.

/ 05.

Гемофілія.

/ 06.

Наявність металевих конструкцій в тілі.

/ 07.

Гепатит В і С.

/ 08.

Ішемічна хвороба.

/ 09.

Вагітність і перші місяці грудного годування.

/ 010.

Варикоз тяжкої стадії.

уход за кожей

Як підготуватися до сеансу?

лазерна епіляція ніг

Етапи проведення процедури

Для початку майстер оглядає шкіру та проводить консультацію, щоб переконатися, що немає протипоказань. Далі налаштовує лазер, наносить контактний гель і починає обробку зони. Сеанс займає 15-20 хв, а потім наноситься заспокійливий засіб.

Первинна консультація. Спеціаліст повинен переконатися, що ви готові до процедури та не маєте жодних протипоказань для її проведення.

Підготовка. Після огляду шкіри майстер під ваші індивідуальні потреби налаштує лазер, нанесе контактний гель та запропонує захисні окуляри;

Процедура. З допомогою лазера спеціаліст опрацює зону бікіні. Якщо клієнт відчуває дискомфорт, який складно терпіти, то можна використати додаткове знеболення;

Завершення. Майстер забере залишки гелю та нанесе засіб для заспокоєння шкіри.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Орієнтовно для досягнення повної гладкості інтимної зони знадобиться 8-10 сеансів. Ваш майстер з огляду на результати визначить потрібну кількість процедур та інтервали між ними. Перші три сеанси епіляції рекомендується робити з перервою в один місяць, а далі ці проміжки можуть бути більшими.

Обладнання, що використовується

В салоні TK Laser фахівці працюють з діодними лазерами для епіляції TK Unique – новими, удосконаленими апаратами з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

лазерная эпиляция ягодиц у женщин

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Заборонено механічний вплив на оброблені ділянки, користування засобами, до складу яких входить спирт.

2-4 дні

На оброблені зони двічі на добу рекомендується наносити мазь, крем або мус на основі декспантенола (бепантен, пантестин, пантенол). Бажано віддавати перевагу нижній білизні з бавовняної тканини.

3 дні

Не рекомендується займатися в спортзалі, плавати в басейні, відвідувати лазню та сауну.

2 тижні

Під забороною засмага в солярії, а також сонячні ванни.

Вартість лазерної епіляції в ТК Laser в Івано-Франківську

На сайті можна переглянути актуальний прайс та знижки. У нас постійно діють цікаві пропозиції для хорошої економії. А робити епіляцію одразу на кількох зонах – дуже вдале рішення, щоб не затягувати процес та отримати знижку.
Бажаємо вам вдало пройти цей шлях до повної гладкості шкіри та насолоджуватися результатом якомога довше.