вул. Січових Стрільців, 6

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Лазерне та фотовидалення пігментації в ТК Laser в Івано-Франківську

У сучасному світі зовнішній вигляд, здоров’я і краса мають велике значення для багатьох людей. Попри наше бажання мати ідеальну шкіру, нерідко зустрічаються такі проблеми, як підвищена пігментація, яка впливає на рівномірний тон дерми й зовнішній вигляд. Задля боротьби з цим недоліком, сучасна косметологія пропонує різні методи видалення пігментації, включаючи лазерну процедуру. Один із найефективніших центрів, що надає дану послугу - TK Laser у місті Івано-Франківську.

Лазерне видалення пігментації є сучасним методом, який використовується для зменшення або повного усунення гіперпігментації шкіри. Цей процес заснований на використанні спеціального лазерного променя, який зосереджується на проблемних ділянках й руйнує зайвий пігмент.

Ціна в Івано-Франківську

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації
Видалення пігментації

Принцип дії процедури

Лазерне видалення пігментації базується на принципі селективного фототермолізу. Під час процедури спеціаліст направляє лазерний промінь на область шкіри з надлишковою пігментацією. Лазерна енергія поглинається пігментом, що призводить до його розпаду і руйнуванню. Розбитий на частинки пігмент потім природним шляхом виводиться з організму. Лазери з різною довжиною хвилі використовуються для різних типів пігментації, що дозволяє досягти максимально ефективного результату.

Причини утворення пігментації

Пігментація шкіри може мати різні причини, включаючи генетичні фактори, вплив сонця, старіння, гормональні зміни, травми або запалення. Наприклад, мелазма - це тип гіперпігментації, який зазвичай виникає внаслідок гормональних змін під час вагітності або прийому оральних контрацептивів. В інших випадках, сонячні опіки або травми можуть спричинити появу плям на шкірі.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Переваги видалення пігментних плям

TK Laser є одним з провідних центрів, які надають послуги лазерного видалення пігментації у місті Івано-Франківську. Серед головних переваг процедури в TK Laser варто відзначити:

/ 01.

Висока ефективність. Лазерне видалення пігментації дозволяє досягти видимих результатів навіть після першої процедури. Зазвичай потрібно провести кілька сеансів, щоб досягти бажаного ефекту.

/ 02.

Безпечність. Процедура виконується досвідченими фахівцями, які володіють необхідними знаннями та навичками для безпечного видалення пігментації. Використовувані лазерні апарати відповідають всім медичним стандартам.

/ 03.

Мінімальні обмеження після процедури. Клієнти можуть майже одразу повернутися до своїх звичайних справ. Іншими словами, процедура не вимагає тривалого періоду відновлення.

/ 04.

Індивідуальний підхід. Фахівці в TK Laser здійснюють передпроцедурну оцінку вашої шкіри, що дозволяє розробити індивідуальний план лікування та вибрати оптимальну лазерну хвилю для досягнення найкращих результатів.

Показання

Лазерне видалення пігментації рекомендується для вирішення наступних проблем:

Дівчина з чудовою усмішкою
01.

Мелазма. Цей тип гіперпігментації зазвичай з'являється на обличчі, найчастіше внаслідок гормональних змін.

02.

Постакне. Пігментація, яка виникає після лікування акне або в результаті запалення шкіри.

03.

Сонячні плями. Пігментація, спричинена впливом сонця або ультрафіолетового випромінювання.

04.

Зумовлена віком пігментація. Зміни в шкірі, що виникають зі старінням, які супроводжуються нерівномірним тоном дерми.

Протипоказання

Хоча лазерне видалення пігментації є безпечною процедурою, є деякі протипоказання, коли цей метод не рекомендується або потребує обережного підходу. До таких протипоказань відносяться:

Результат
/ 01.

Вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);

/ 02.

Гормональні збої в організмі;

/ 03.

Інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін.;

/ 04.

Сильне пошкодження шкіри в області обробки;

/ 05.

Цукровий діабет при декомпенсації;

/ 06.

Онкологічні захворювання;

/ 07.

Гепатит типу В і С;

/ 08.

Келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;

/ 09.

Низький рівень згортання крові.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який здійснить оцінку стану шкіри та визначить можливі ризики та обмеження.

Ефективність процедури

Лазерне видалення пігментації в TK Laser в Івано-Франківську є ефективним і безпечним методом для видалення надлишкової пігментації шкіри. Цей процес базується на використанні лазерного променя, який руйнує зайвий пігмент, а клієнти можуть спостерігати видимі результати вже після першого сеансу.
Однак, існують деякі протипоказання, які потребують обережного підходу або відкладення процедури на кращий час.
Дана процедура є чудовим способом покращити зовнішній вигляд шкіри та повернути їй рівномірний тон.