Адреси салонів (2)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Січових Стрільців, 6 вул. В’ячеслава Чорновола, 33

Контурна пластика

Додати об'єм, що бракує, окремим зонам і підкреслити чіткість лицьового контуру можна без втручання хірургів. Контурна пластика гіалуроновою кислотою допоможе помітно підтягнути та омолодити шкірні покриви, виправити асиметрію та зменшити глибокі складки на обличчі. Коригування філерами проводиться досвідченими косметологами в салоні TK Laser м. Івано-Франківськ.

До та після процедури

Переваги процедури

Ін'єкційна корекція проблемних зон проводиться за допомогою індивідуально підібраних препаратів із гіалуроновою кислотою. Професійний майстер використовує філер, який за в'язкістю, щільністю та складом оптимально підходить для певного типу шкіри та вирішуваного косметологічного завдання. Основні плюси процедури:

Область проведення процедури

У нашому салоні проводиться контурна пластика тіла та обличчя. Ін'єкції робляться в поверхневий та середній шар епідермісу. Філери з гіалуроновою кислотою оптимально підходять для обробки наступних зон:

/ 01.

Губи

Крім збільшення обсягу цієї області, можна згладити асиметрію, підняти куточки рота, окреслити контур. Чуттєві, виразні та зволожені губки після ін'єкції філерами.

/ 02.

Вилиці

Можна зробити ідеальний контуринг, надавши вилиці красиву окресленість, процедура також показана для загального омолодження та ліфтингу обличчя.

/ 03.

Носльозна борозна

Корекція філерами вирівнює шкірний рельєф та відтінок, прибирає синці під очима, освіжаючи та омолоджуючи цю зону.

/ 04.

Носогубні складки

Процедура допомагає зменшити виразність заломів, прибрати зморшки, зробити шкірні покриви більш підтягнутими та еластичними.

/ 05.

Підборіддя

Можна змінити його форму, наприклад, зробити менш гострим, прибрати «ямочку», додати об'єм, що бракує. Це допоможе гармонізувати обличчя загалом.

/ 06.

Шия та декольте

Зробити контурну пластику можна для усунення вікових складок, зморшок, загального покращення зовнішнього вигляду та видимого омолодження цієї області.

Показання та протипоказання

Контурна пластика за допомогою філерів показана для:

 • скульптурування середньої та нижньої третини обличчя;
 • додавання обсягу чи чіткості контурів;
 • усунення асиметрії окремих зон;
 • зменшення глибоких складок;
 • моделювання лицьового овалу;
 • усунення міжбрівних та горизонтальних зморшок.

Рекомендується перенести відвідування салону на потім або вибрати іншу процедуру у таких випадках:

 • незагоєні пошкодження шкіри в місці ін'єкції;
 • наявність множинних невусів;
 • вагітність та період годування груддю;
 • будь-які шкірні захворювання;
 • ВІЛ, СНІД;
 • епілепсія, психологічні розлади;
 • келоїдні рубці на шкірі;
 • діабет при декомпенсації;
 • гемофілія та прийом антикоагулянтів;
 • злоякісні новоутворення.

Обов'язково проінформуйте косметолога про наявність алергічних реакцій на певні речовини. До складу препаратів крім гіалуронової кислоти може входити лідокаїн, що зменшує неприємні відчуття під час сеансу.

Як відбувається сеанс

Об'ємне моделювання та корекція гелевими філерами здійснюються професійним косметологом із використанням сертифікованих препаратів. Після консультації та виключення протипоказань майстер приступає до проведення процедури.

Основні етапи:

Огляд та обробка зони

Косметолог очищає необхідну область від поверхневих забруднень, косметики. Дезінфікує антисептиком.

Підготовка препарату

Упаковка розкривається у присутності клієнта. Усередині знаходиться вже наповнений шприц, одноразова стерильна голка.

Введення ін'єкції

Уколи робляться точково, через невеликі проміжки препарат вводиться підшкірно. Майстер може помасажувати зону для рівномірного розподілу філера.

Завершення сеансу

Шкірні покриви повторно обробляють антисептиком для усунення ризику інфікування.

Вартість ін'єкцій у м. Івано-Франківськ

У нашому салоні є великий вибір ін'єкційних процедур, які ми проводимо за доступною ціною. Біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика, біорепарація – майстер підкаже, що найкраще підійде під потреби вашої шкіри.
Скільки коштує один сеанс ін'єкційної терапії, залежить від обраної області, препарату та його об'єму. Актуальна вартість вказана на сайті, для уточнення можна зателефонувати до контакт-центру TK Laser.
Підкресліть природну красу обличчя та скоригуйте проблемні зони за допомогою досвідчених уважних косметологів. Записуйтесь на безкоштовну консультацію та приходьте до нашого салону в Івано-Франківську.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон