вул. Січових Стрільців, 6

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Лазерна епіляція обличчя в Івано-Франківську

Способів позбутися волосся в області обличчя існує безліч. Однак, найбільш ефективним методом понад 30 років залишається епіляція лазером.
Салон ТК Laser в місті Івано-Франківськ пропонує послуги лазерної епіляції на обличчі для жінок та чоловіків. Пройшовши курс процедур, ви швидко і практично безболісно позбудетесь темних волосків на довгі роки.

Ціна лазерної епіляції області обличчя в салонах ТК Laser в Івано-Франківську визначається кількістю оброблюваних зон. Позиція нашої компанії: послуга повинна залишатися доступною.
Ми регулярно проводимо акції, тішимо клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти одночасно декілька зон - так ви можете відчутно заощадити.

Не відкладайте ТУРБОТУ ПРО СВОЄ ТІЛО: ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ та знижки на процедуру І ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Записатись

Переваги процедури

Застосування лазера – легкий та безпечний спосіб видалення небажаного волосся. Промінь світла впливає на меланін, світлова енергія перетворюється на теплову. Під дією тепла фолікул руйнується, цілісність шкірного покриву, лімфатичних судин не порушується. Обов'язкова умова для успішної маніпуляції – наявність у волосяних стрижнях колірного пігменту, світла або трохи смаглява шкіра і темні волоски.
Оцінивши одного разу всі переваги лазерної епіляції на обличчі, наші клієнти забувають про інші способи.

Дівчина робить процедури
/ 01.

Висока ефективність

У результаті рекомендованого спеціалістом курсу процедур можна досягнути до 98% видалення волосся в оброблюваних зонах. Після першого сеансу можна позбутися 7-20% надлишкового волосяного покриву.

/ 02.

Безболісність

За відгуками клієнтів салонів, під час ковзання маніпули апарату відчувається лише легкий дискомфорт у вигляді поколювання. На шкіру клієнтів із низьким больовим порогом перед епіляцією обличчя наноситься анестетик.

/ 03.

Відсутність реабілітаційного періоду

За дотримання майстром правил проведення процедури, а клієнтом – перед- та постпроцедурних рекомендацій, жодних негативних наслідків не виникає. Незначні почервоніння та подразнення проходять досить швидко.

/ 04.

Поліпшення зовнішнього вигляду шкіри

В результаті лазерної процедури шкірний покрив стає гладким, пружним. Тон вирівнюється, обличчя сяє свіжістю та здоров'ям.

Показання та протипоказання до проведення процедури

До показань для видалення волосся на обличчі лазером відносяться:

 • гірсутизм - оволосіння у жінок в андрогензалежних зонах (підборіддя, щоки, зона над верхньою губою);
 • гіпертрихоз – надмірне зростання волосся на будь-якій частині тіла у чоловіків і жінок або на ділянках, де їх не повинно бути (шия, моноброва);
 • схильність до вростання волосків;
 • чутлива шкіра, при якій інші методи видалення небажаного волосся не підходять, викликають неприємні болючі відчуття, подразнення.

Не рекомендується проводити процедуру при:

 • вагітності, лактації;
 • прийомі антибіотиків з ряду тетрациклінів, фторхінолонів.
 • цукровому діабеті у стадії декомпенсації;
 • серцево-судинних та онкологічних хворобах;
 • герпесі, інших шкірних інфекціях;
 • пошкодженнях епідермісу;
 • алергії на світло.

До видалення волосся на підборідді, шиї, щоках над верхньою губою слід вдаватися не раніше 18 років.

Етапи проведення процедури лазерної епіляції на обличчі

лазерна епіляція

Консультація з фахівцем

Майстер запитує про стан здоров'я клієнта, перевіряє, чи є протипоказання до процедури, визначає, чи достатньо темні для отримання потрібного ефекту волосяні стрижні.

Підготовка до процедури

Клієнт і спеціаліст одягають захисні окуляри. Шкіра обробляється антисептиком, за необхідності – знеболюючим кремом, спреєм.

Видалення волосся на обличчі

Маніпуляція проводиться з допомогою діодного лазера. Для плавного ковзання маніпули використовується контактний гель.

Закінчення сеансу

Залишки гелю витирають, на оброблену ділянку наносять пантенол.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Епіляція підборіддя

та інших ділянок обличчя у жінок та чоловіків передбачає курс із 8–10 сеансів. Інтервал між першими трьома відвідинами салону – 1 місяць. Далі графік встановлюється в індивідуальному порядку, проміжок між процедурами може залишитися незмінним або збільшитися до 1,5-2 місяців, все залежить від швидкості «пробуждения» «сплячих» цибулин. Підтримуючі сеанси проводяться 1-2 рази на рік.

Дівчина з чудовою усмішкою

Догляд за шкірою після лазерного видалення волосся

В перші дні

На оброблені ділянки наноситься зволожуючий засіб – пантенол, бепантен. Заборонено використовувати спиртовмісну косметику. Небажано приймати гарячу ванну, душ.

2–3 дні

Рекомендується виключити механічні маніпуляції (масаж, лущення шкіри скрабом, губкою).

2 тижні

Слід відмовитися від відвідування солярію, пляжу.

Період між процедурами курсу

Перед виходом із будинку обов'язково варто наносити на шкіру сонцезахисний крем.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції на обличчі в Івано-Франківську

З цінами ви можете ознайомитись на поточній сторінці або у розділі «Ціни». При виборі ТК Laser на вас чекає швидка та безболісна процедура у комфортній обстановці. Будемо раді бачити вас у нашому салоні!