Адреси салонів (2)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Січових Стрільців, 6 вул. В’ячеслава Чорновола, 33

Лазерна епіляція рук в Івано-Франківську

До видалення волосся на руках часто доводиться вдаватися як жінкам, так і чоловікам. Ця частина тіла зазвичай знаходиться на видноті і привертає увагу оточуючих, а тому вимагає регулярного догляду, який включає в себе позбавлення від небажаної рослинності.
Лазерна епіляція рук – найбільш швидкий та ефективний спосіб досягнути гладкості шкіри. Салон TK Laser в місті Івано-Франківськ запрошує на процедури видалення волосся лазером на руках повністю, на передпліччях, плечах, кистях, пальцях, під пахвами. Кваліфікований майстер, використовуючи професійне обладнання, зробить процедуру майже безболісною.

Переваги процедури

Лазерна епіляція має ряд переваг:

01.

Висока ефективність. Проходження курсу сеансів дозволяє позбутися 98% волосяного покриву. Ефект тримається протягом 5-10 років за умови проходження профілактичних процедур 1-2 рази на рік.

02.

Невелика тривалість сеансу в часі. Обробка лазером волосистої поверхні рук займає близько 30 хвилин.

03.

Атравматичність. Світлові промені діють виключно на волосяну цибулину. Цілісність дерми, епідермісу, лімфатичної системи не порушуються.

04.

Незначні больові відчуття. Під час проведення лазерної епіляції рук, за відгуками клієнтів косметологічних кабінетів, салонів, відчувається лише невелике поколювання. Сучасне обладнання має охолоджувальні насадки, завдяки яким дія тепла не надає дискомфорту. Перед обробкою чутливих зон, таких як пахвові западини, а також при видаленні волосся у людей з низьким больовим порогом використовується знеболюючий крем або спрей.

05.

Гладка шкіра без рубців та вростання волосяних стрижнів. Оскільки, вплив лазера не травмує епідерміс, жодних слідів після після процедури не залишається. Механічне видалення може відбуватися як у напрямку та проти зростання волосся, так і впоперек. Лазерний промінь діє на цибулину безпосередньо, що виключає вростання волосків.

Акційна комплексна пропозиція

Записатись

ЗНИЖКИ від -30%

Салон ТК Лазер регулярно пропонує своїм клієнтам знижки від -30% на епіляцію окремих зон і вигідні комплексні пропозиції.
Ознайомитися можна на сторінці "Акції" або зв'яжіться з нами зручним вам способом, щоб дізнатися подробиці акції, котра сподобалася і записатися на консультацію до фахівця.

Показання та протипоказання до проведення процедури

Лазерна епіляція рук рекомендована при:

  • гіпертрихозі - надмірному оволосінню на ділянках, які не є андрогензалежними (верхні кінцівки, плечі, пахви саме належать до таких);
  • чутливій шкірі;
  • схильністі до вростання волосяних стрижнів.

Використання лазера протипоказане при:

  • вагітності та грудному годуванні у перші місяці;
  • цукровому діабеті;
  • онкологічних хворобах;
  • травмах, інфекційних, грибкових ураженнях на ділянках, які підлягають обробці;
  • прийомі антибіотиків тетрациклінового ряду.

Бездоганно гладка шкіра особливо важлива для представниць прекрасної статі. У чоловіків допустима лише незначна рослинність в області передпліччя. Процедура ефективна для світлої шкіри та темного волосся.

Диодный лазер D-Las 120

Обладнання

У салоні ТК Laser

епіляція рук проводиться за допомогою діодного лазера на апаратах D-Las ТМ Medicalaser (Україна) та MeDioStar німецького бренду Asclepion. Все обладнання стерильне. Витратники – одноразові.

Етапи проведення процедури лазерної епіляції на руках

Передпроцедурна консультація

Майстер переконується у відсутності протипоказань. Оглядає епідермальний та волосяний покрив, попередньо консультує з питань ефективності процедури.

Підготовка

Гоління волосків за необхідності, дезінфекція епільованої зони.

Видалення лазером небажаної рослинності

Обробка волосистих ділянок проводиться в русі. Для кращого ковзання маніпули пристрою використовується контактний гель.

Завершення сеансу

Майстер видаляє залишки гелю, дезінфікує епільовані зони, наносить пантенол.

рекомендованный график эпиляции лазером

Рекомендований графік процедур

Спочатку відвідувати салон

необхідно приблизно один раз на місяць. Після третього візиту визначається подальший графік: інтервал між сеансами може залишитися незмінним або збільшитися до 1,5-2 місяців. Кількість процедур та їх періодичність встановлюються індивідуально.

Догляд за шкірою після лазерної епіляції на руках

иконка

Перші 1-2 дні бажано не мочити водою оброблені ділянки. Утримайтеся від застосування спиртовмісних засобів.

иконка

Протягом трьох днів після відвідування салону відмовтеся від сонячних ванн, засмаги в солярії, походів в лазню.

иконка

Перед виходом із дому на відкриті зони наносити сонцезахисний крем.

Вартість лазерної епіляції рук в Івано-Франківську

З цінами та вигідними пропозиціями на епіляцію ви можете ознайомитись на цій сторінці. Звернувшись до ТК Laser, ви отримаєте якісне обслуговування за доступною вартістю. Запишіться на першу процедуру вже зараз і надовго забудете про небажане волосся.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон