вул. Січових Стрільців, 6

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Лазерна епіляція спини в Івано-Франківську

Складність позбавлення небажаної рослинності на спині полягає у неможливості самостійного проведення процедури. З салонних методів видалення волосся у важкодоступній зоні найкраща епіляція лазером. Апаратний метод за умови проходження курсу сеансів дозволяє видалити до 98% волосяного покриву. Результат зберігається на 5-10 років.
У салоні TK Laser в місті Івано-Франківськ лазерна епіляція волосся на спині проводиться як для жінок, так і для чоловіків. Маніпуляції виконуються будь-якої пори року.

Переваги процедури

Лазерна епіляція на спині набагато зручніша і ефективніша за інші методи, які дають більш короткостроковий результат. Лазерне видалення волосяного покриву має цілу низку переваг:

лазерная эпиляция спина
/ 01.

Гладкість шкіри на довгі роки

Якщо ефект шугарингу, воскової епіляції, використання побутового електроепілятора вистачає на кілька тижнів, результат лазерної процедури зберігається роками. Необхідно лише проходити профілактичні сеанси.

/ 02.

Помітний результат після першої процедури

Після одноразового відвідування салону випадає від 7 до 20% волосяного покриву. З кожним сеансом відростаючі волосяні стрижні стають рідшими і слабшими.

/ 03.

Відсутність врослого волосся

Після обробки світловими імпульсами волоски випадають назавжди, нові на їхньому місці не відростають. Відповідно, про проблему вростання волосяних стрижнів, спричинену пошкодженням цибулини та волосся, зміною напряму росту, можна забути. Щетина при відростанні волосяного покриву також відсутня.

/ 04.

Безпечність для здоров'я

Промені лазера діють лише на меланін фолікул і гемоглобін судин, які живлять волоски. М'які тканини та внутрішні органи не зачіпають.

/ 05.

Видалення рослинності без реабілітації

Відновлювального періоду після процедур немає. На завершення маніпуляції у салоні можна сміливо повертатися до звичайного способу життя. Обмеження мінімальні.

/ 06.

Безболісність

Лазерна епіляція спини у чоловіків та жінок не викликає особливого дискомфорту. Під час обробки волосистих ділянок світловими спалахами відчувається тепло та поколювання. Необхідність використання місцевого анестетика виникає досить рідко.

Лазерна епіляція

Показання до процедури

Ріст волосся на спині

не є нормою ні для жінок, ні для чоловіків. Наявність рослинності є проявом гіпертрихозу. Причинами можуть бути спадкові фактори, належність до певних національностей (кавказьке чи середземноморське походження), гормональні зміни в організмі. При проблемах з гормонами слід спочатку усунути причину збоїв, потім займатися видаленням рослинності.

Протипоказання

До абсолютних протипоказань відносяться:

  • метал у тілі у зоні проведення;
  • онкологія;
  • порушення згортання крові
  • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • ішемічна хвороба серця;
  • наявність келоїдних рубців.

Тимчасовими протипоказаннями для виконання епіляції лазером є:

  • вагітність, грудне вигодовування у перші 3 місяці життя дитини;
  • запальні процеси в організмі;
  • шкірні інфекції;
  • свіжа засмага.

У салоні ТК Laser використовується «золотий стандарт» епіляції – діодний лазер, ефективний тільки на темному жорсткому волоссі при світлій шкірі.

удаление волос на спине лазером

Підготовка до процедури

Щоб отримати максимальний ефект від процедур та запобігти опікам, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

рекомендованный график

Рекомендований графік та тривалість курсу

Лазерна епіляція

чоловічої спини вимагає виконання 10-12, жіночої - 8-10 сеансів. Перші три процедури проводяться з місячним інтервалом. Надалі перерва залишається колишньою або збільшується до 1,5-2 місяців, залежно від швидкості відростання волосків. Профілактичні сеанси необхідні 1-2 рази на рік.

лазерная эпиляция спины у женщин

Етапи проведення сеансу

Лазерна епіляція спини у жінок та чоловіків проводиться в такій послідовності:

Підготовка обладнання

Виключивши протипоказання та оглянувши шкірний покрив, майстер виконує налаштування апарату, обробляє антисептиком маніпулу приладу.

Підготовка шкірного покриву

Клієнт лягає на кушетку, фахівець очищає та дезінфікує шкіру.

Виконання маніпуляції

Волосисті ділянки обробляються лазерними спалахами. На шкіру попередньо наноситься контакт-гель.

Завершення сеансу

Залишки гелю видаляються, на епільовану зону наноситься пантенол.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість процедури в м. Івано-Франківськ

Щоб дізнатися, скільки коштує лазерна епіляція спини, перегляньте прайс на цій сторінці або в розділі «Ціни». Ви можете заощадити на процедурах, купивши курс сеансів.
Щоб записатися до майстра на вибраний час, залиште заявку в онлайн-формі.