вул. Січових Стрільців, 6

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Лазерна епіляція вусиків та бороди в Івано-Франківську

Проблема небажаного волосся знайома кожному. Ноги, зона під пахвами, бікіні та навіть обличчя – зайві волоски є всюди та боротися з ними нелегко. Якщо раніше найбільш поширеним способом видалення волосся було гоління, то зараз воно відходить на другий план. Це в цілому незручно, у випадку вусиків у жінок – взагалі не варіант. Віск та шугаринг здавалися перспективними, але їх надмірна болючість не кожному під силу. Та й ходити на процедури потрібно стабільно раз на 3-4 тижні без жодних перспектив зменшення рослинності, а це не велике задоволення.
Саме тому ми пропонуємо вам спростити догляд за собою та нарешті оцінити всі переваги лазерної епіляції. Це зручно, швидко та надовго. Хіба потрібні ще аргументи? Якщо так, читайте далі та ви переконаєтеся остаточно.

Показання для лазерної епіляції обличчя

Ця технологія універсальна та підходить для видалення волосся в будь-яких зонах. Її плюси встигли оцінити чоловіки та жінки, а обладнання продовжує вдосконалюватися ще більше. Тому для вибору лазера достатньо лише вашого бажання мати гладку шкіру. А в наступних випадках це рішення буде незамінним:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

ріст волосся надто активний, у жінок – за чоловічим типом;

/ 02.

висока чутливість та складність перенесення більш травматичних способів видалення волосся;

/ 03.

вростання волосків, подразнення та інші побічні ефекти від бритви та воску.

Протипоказання для використання лазера

  • вагітність та перші три місяці грудного годування;
  • захворювання шкіри, рани чи пошкодження в зоні впливу;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • цукровий діабет;
  • келоїдні рубці;
  • серцево-судинні хвороби;
  • брекети, пластини, імпланти.
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Рекомендуємо записуватися завчасно, адже підготовка починається майже за місяць до візиту та передбачає наступні етапи:

Особливості виконання процедури

Суть лазерної епіляції не у висмикування волосся з коренем, а у руйнуванні волосяної цибулини, після чого нові волоски не мають здатності відростати. Це відбувається шляхом точкової дії лазерного променя на фолікул, після чого він нагрівається та починає руйнуватися. Важливо поголити волосся перед сеансом, адже тоді енергія лазера не буде розпорошуватися на довжину волосинки. Тільки так вдасться досягти бажаної ефективності. Процедура безпечна та не здійснює впливу на внутрішні органи, тканини. Все проходить за наступним алгоритмом:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

Первинна консультація, при якій спеціаліст переконується, що у клієнта немає протипоказань та він правильно підготувався до впливу лазера.

Підготовчий етап

Підготовка – налаштування обладнання та нанесення контактного гелю;

Проведення процедури

Безпосередньо процедура – обробка зони лазером.

Завершення сеансу

Завершення – забираються залишки гелю та наноситься заспокійливий засіб.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Це залежить від індивідуальних особливостей організму та темпів росту волосся. Як правило, для жінок вистачає 8-10 відвідувань, а чоловікам потрібно 10-12. Між першими трьома сеансами варто дотримуватися інтервалу в місяць, а далі спеціаліст залежно від результатів визначить оптимальний для вас графік. Перерви між процедурами можуть досягати 1,5-2 місяців.
Після завершення курсу можна розраховувати на збереження повної гладкості шкіри 5-10 років.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в Івано-Франківську

Актуальні розцінки вказані в прайсі. Запрошуємо ознайомитись та спланувати бюджет. Не забудьте врахувати наші постійні знижки, завдяки яким можна суттєво заощадити. А робити кілька зон одночасно – ще один лайфхак для хорошої економії.
Хоч спочатку цифри можуть лякати, проте не забувайте, що це лише один курс, який позбавить вас від волосся на 5-10 років. Тоді вигода стає очевидною. Чекаємо на вас.