Вартість лазерної епіляції на Оболоні

Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги Руки Спина та живіт

Позбався небажаного волосся та забудь про бритву назавжди.

Лазерна епіляція — це найдієвіший і найшвидший спосіб позбавитися зайвого волосся надовго. Процедура проводиться кваліфікованими майстрами та якісним імпортним обладнанням, тому є безпечною. Лазерні промені безболісно впливають на фолікули волосся, перешкоджаючи їх росту. Після декількох процедур, можна повністю прибрати волосся на руках, ногах, пахвах, у зоні бікіні та над губою.
Цією процедурою користуються жінки по всьому світу через те, що зараз лазерна епіляція — найпростіший спосіб отримати довготривалий ефект у боротьбі з волосками. Процедура доступна у Києві на Оболоні в ТК Laser.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість процедури і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Види лазерної епіляції

У ТК Laser використовують найбезпечніший і найдоступніший вид лазерної епіляції — діодний. Ми надаємо інформацію про інші доступні різновиди лазера для демонстрації переваг нашого методу.

Залежно від апаратної частини, існують такі види лазерної епіляції:

/ 01. Олександритовий лазер

Техніка, яка діє з помірними променями малої довжини, однак ризик одержати опік вище, через те, що під час процедури не використовуються охолоджуючі гелеві основи.

/ 02. Неодимовий лазер

Процедура епіляції, яка неможлива без попереднього видалення волосків воском, або шугарингом. Тому вартість вища.

/ 03. Діодний лазер

Найдоступніший, безболісний та безпечний вид лазерної епіляції. Діодний лазер дозволяє обробляти різні ділянки шкіри з регульованою довжиною лазерного променя, тому ризик отримати опік мінімальний.

Кому потрібна лазерна епіляція

Часто використання лазера для видалення волосся – це єдиний зручний та безпечний вибір видалення волосків для більшості жінок та чоловіків.

Лазерна епіляція зони бікіні

Показання до лазерної епіляції:

/ 01.

Гіпертрихоз

При надмірному рості волосся на руках, ногах, животі та інших частинах тіла — бритва лише посилює ріст, а процедури шугарингу та воску потрібно проводити по 2 рази на місяць. Лазерна епіляція — це впевненість у собі та жодної сором'язливості у русі.

/ 02.

Гірсутизм

Коли у жінок волосся росте за чоловічим типом: жорстке над губою, на бороді та грудях — це може створювати дискомфорт у русі та неприємні відчуття. Обробка цих зон лазером надовго позбавляє від волосся.

/ 03.

Підвищена чутливість

Деякі жінки та чоловіки мають підвищену чутливість і можуть втрачати свідомість під час воскової депіляції та шугарингу. Лазерне видалення волосся безболісне і цим ідеально підходить для такої категорії людей.

/ 04.

Індивідуальна потреба

Навіть представники певних професій змушені позбавлятися небажаної рослинності, наприклад, моделі, ведучі та кухарі.

Переваги TK Laser на Оболоні

Порівнюючи з іншими видами депіляції, можна виділити кілька значних переваг лазерної епіляції перед бритвою, ваксингом та шугарингом.

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Як підготуватися до лазерної епіляції

Щоб отримати максимальний результат вже від першої процедури, слід підготуватися до неї заздалегідь.

Протипоказання до лазерної епіляції

  • Діагностовано гепатит В або С.
  • У вас герпес, лишай, грибок чи будь-яке інше дерматологічне захворювання.
  • Наявність металевих пластин або скоб у шкірі.
  • Є опіки, рани або рубці.
  • Ви знаходитесь у періоді лактації або вагітні.
  • Діагностовано онкологічні захворювання.
  • Цукровий діабет.
  • Респіраторне чи інфекційне захворювання.
  • У вас погане згортання крові.
Лазерна епіляція

Як роблять лазерну епіляцію в TK Laser на Оболоні

Лазерна епіляція проходить у кілька етапів. Кожен із них важливий і не може бути пропущеним, інакше є ризик отримати опік чи алергічну реакцію.

Процедура проходить поетапно:

Консультація

Косметолог ТК Laser проводить обов'язкову консультацію, під час якої оглядає ділянку шкіри під епіляцію на наявність акне, опіків, грибка та інших утворень. Під час консультації підбирається інтенсивність променя та приблизна кількість процедур для повного позбавлення від волосків.

Тест на реакцію

Після консультації проводиться тест на алергічну реакцію до лазера. На ділянку шкіри наноситься гель і робиться кілька пробних залпів. Якщо реакція шкіри нормальна, можна розпочинати процедуру.

Процедура

Майстер обробляє ділянки шкіри дезінфектором, після чого наносить знеболювальний засіб та спеціальний гель. Сама процедура займає від 20 хвилин до 2-3 годин (залежно від ділянки).

Після процедури

Кінцевий гігієнічний етап — зняття залишків гелю і обробка загоюючим засобом.

Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції:

Важливо не тільки правильно підготуватися до процедури, але й доглядати вже оброблену ділянку шкіри, щоб зберегти довгостроковий ефект.

- Наносити Пантенол (або інший загоювальний засіб за порадою майстра).
- Використовувати SFP-креми для захисту від променів.
- Не відвідувати солярії, лазні та сауни перший тиждень.
- Не засмагати близько двох тижнів, автозасмагу теж краще відкласти.
- Не використовувати кислотні пілінги, жорсткі скраби та мочалки.

Майстер, за потреби, може порадити додаткові засоби догляду. Їх також не варто ігнорувати.

Лазерна епіляція зони бікіні

Графік процедури видалення волосся лазером

Графік процедур створюється індивідуально для кожного клієнта. Тільки після повноцінної консультації майстер може сказати, скільки процедур лазерної епіляції потрібно вам, щоб повністю позбутися волосся на шкірі.
У середньому, для задовільного ефекту потрібно 3 процедури щомісяця і ще 3-4 через півтора місяця. Після цього можна проводити по одній профілактичній процедурі щорічно, щоб уникнути рецидиву.

Спеціаліст індивідуально підбирає графік, залежно від зміни волосків під впливом лазера. Тому ваш досвід може бути зовсім не таким, як у подруг.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Салон TK Laser

Ціна лазерної епіляції на Оболоні

Залежно від обраної зони тіла, ціна на лазерну епіляцію стартує від 160 грн. та може змінюватись. На ціноутворення впливає потреба у знеболювальних засобах і кількість сеансів до бажаного ефекту. Остаточну вартість вам повідомить майстер під час персональної консультації.
ТК Laser пропонує гнучку систему знижок та вигідних сезонних пропозицій, якими ви можете скористатися, щоб заощадити на лазерній епіляції. Комплексні процедури, що включають епіляцію ніг до коліна, зони бікіні та пахви — вигідніші, тому ми рекомендуємо вибирати їх.

Важливо: лише клієнти, які досягли 18 років, можуть скористатися послугами лазерної епіляції за записом у ТК Laser на Оболоні. Особам, молодшим від цього віку, потрібно надати дозвіл від батьків або опікуна.