Лазерна епіляція у Києві на Печерську

Процедура лазерної епіляції — це ефективний, а головне, безболісний метод видалити небажане волосся з чутливих зон назавжди. На відміну від інших видів епіляції, лазер не несе шкоди для здоров'я, тому що впливає тільки на волосину та її корінь, виключаючи будь-які пошкодження шкіри.
Лазерний промінь під час процедури потрапляє на волосся, нагріваючи його і знищуючи зсередини. Волосинка відмирає, через те, що лазер перекриває живлення цибулини, тому через кілька процедур волосся на обробленій зоні зовсім припиняє рости. При цьому поверхня шкіри залишається гладкою, без запалень.
У салоні TK Laser у Києві на Печерську, ви можете позбутися волосся у будь-якій зоні шкіри. Усього кілька процедур лазерної епіляції і ви позбавлені дискомфорту та переживань з приводу врослих волосків після гоління.

Плюси лазерної епіляції

лазерна епіляція
/ 01.

Безпека. Під час лазерної епіляції немає ризику заразитись інфекцією або отримати поріз. Майстри працюють зі стерильним обладнанням та матеріалами, тому ваше здоров'я у безпеці.

/ 02.

Ефективність. Лазер допомагає не просто вповільнити ріст волосся, пройшовши курс процедур, ви позбавляєтеся його надовго. Це дозволяє забути про шугаринг, ваксинг і бритву.

/ 03.

Доступність. Ціна на лазерну епіляцію невисока, тому кожен може дозволити собі спробувати пройти хоча б одну процедуру. З нашого досвіду, якщо ви спробуєте раз, то більше не захочете повертатися до інших способів видалення волосся.

/ 04.

Мінімальні болючі відчуття. Сеанси лазерної епіляції підходять для людей з низьким болючим порогом, тому що під час процедури ви не відчуваєте жодного дискомфорту. На відміну від ваксингу та шугарингу, тут немає потреби вищипувати волосся, оскільки лазер безболісно впливає на фолікул, змушуючи його відмирати.

/ 05.

Час. Ще одним важливим плюсом лазерної епіляції є швидкість. За кілька годин досвідчений майстер може прибрати волосся на пахвах, ногах, руках, зоні бікіні та над губою.

Варто вибрати лазерну епіляцію, якщо ви цінуєте свій час і дбаєте про стан шкіри після процедури видалення волосся. Адже лазер гарантує відсутність врослих волосків та роздратованої чи пошкодженої шкіри.

Види лазерної епіляції

Виділяють три популярні види лазерної епіляції, відповідно до типу використовуваного лазера.

Діодний.
Неодимовий.
Олександритовий.

Діодний лазер є найбільш універсальним та безпечним. Він не викликає дискомфорту та больових відчуттів. Довжина лазерного променя регулюється, тому є можливість видалити волоски будь-якого типу та кольору. Це той лазер, який використовуємо ми у TK Laser.

Неодимовий та Олександритовий лазери це застарілі технології. У першому випадку, потрібне видалення волосся за допомогою ваксингу перед процедурою. У другому випадку, процедура проводиться на відросле волосся і ризик отримати опік більший.

У TK Laser встановлен діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Як підготуватися до лазерної епіляції

Для того щоб забезпечити 100% результат, вам потрібно добре підготуватися до процедури. По-перше, ми радимо записатися на сеанс як мінімум за три тижні, щоб виключити всі фактори, що перешкоджають отриманню ефекту та можуть викликати рецидив росту волосся після процедури.

Як проходить лазерна епіляція

У TK Laser на Печерську процедура лазерної епіляції відбувається у спеціальних косметичних кабінетах. Ми дотримуємося стерильності та використовуємо тільки якісні одноразові матеріали. Також дезінфікуємо всі поверхні, щоб уникнути інфекції.

01.

Консультація зі спеціалістом. Визначення типу вашого волосся, тест на алергію, індивідуальні рекомендації щодо догляду та графіку процедур.

02.

Підготовка до процедури. Клієнт займає місце на кушетці, майстер наносить спеціальний крем для знеболювального ефекту, а також контактний гель для кращої роботи лазера.

03.

Робота лазера. Від 20 хвилин до 3 годин, залежно від об'єму робіт.

04.

Зняття залишків гелю та нанесення загоюючого засобу.

05.

Повторна консультація, запис на наступну процедуру.

рекомендованный график

Графік процедур

Індивідуальний графік процедур лазерної епіляції складає майстер, зважаючи на тип вашого волосся, особливості зростання та реакції на лазер. У середньому потрібно 8-10 процедур, щоб пройти повний курс з максимальним ефектом. Після комплексу сеансів потрібні профілактичні відвідування, які допоможуть підтримувати результат. Вони проходять раз на півроку-рік.
Перші три процедури слід проводити раз на місяць. Потім проміжок між сеансами лазерної епіляції збільшуватиметься. Наші майстри передчасно повідомляють клієнтів про кількість процедур та графік.

Догляд за шкірою після лазерної епіляції

Достатньо дотримуватись кількох простих правил догляду, щоб зберегти результат, досягнутий після лазерної епіляції. Зверніть увагу, деякі правила можуть бути індивідуальними, про них вам детальніше повідомить майстер.

/ 01.

Після процедури лазерної епіляції не відвідуйте лазні, сауни та басейн протягом 3 днів.

/ 02.

Наносьте сонцезахисний крем на зони шкіри, де була дія лазера.

/ 03.

Протягом трьох днів не використовуйте пілінги, скатки та жорсткі мочалки.

/ 04.

Постарайтеся не митися в гарячій воді і намагайтеся не приймати ванни. Скористайтеся душем.

/ 05.

За рекомендацією майстра наносьте крем, який загоює.

/ 06.

Слідкуйте за станом шкіри та не допускайте опіків.

Коли варто робити лазерну епіляцію

Для лазерної епіляції є медичні показання, проте також процедуру можуть робити всі, хто хоче позбутися потреби постійно купувати бритву або віск. А ще ті, кому не подобається подразнена шкіра після гоління, або болючі відчуття під час шугарингу чи ваксингу.

Салони працюють

Медичні показання до лазерної епіляції:

/ 01.

Гіпертрихоз

/ 02.

Гірсутизм

/ 03.

Підвищена чутливість

/ 04.

Низький больовий поріг

/ 05.

Протипоказання до лазерної епіляції

 • Вагітність.
 • Період лактації.
 • ГРВІ чи грип.
 • Засмагла шкіра або шкіра після солярію.
 • Прийом антибіотиків чи гормональних препаратів.
 • Постійні протипоказання:
 • Рак шкіри.
 • Декомпенсований цукровий діабет.
 • Гепатит В та С.
 • Грибок та інфекційні захворювання шкіри.
 • Відкриті рани та рубці.
 • Металеві пластини в шкірі.
ефективна лазерна епіляція волосся

Вартість лазерної епіляції в TK Laser на Позняках

Мінусів лазерної епіляції значно менше, але ми зобов'язані попередити клієнта про них, щоб ви були обізнані. Головний із таких недоліків — ви не можете видалити все волосся за один сеанс. Для того, щоб досягти ідеального ефекту, потрібно не менше 6-10 процедур (залежно від жорсткості волосся, генетики та швидкості росту). Під час першого сеансу можна забрати лише 20% від усього обсягу волосяних цибулин.

Також із мінусів можна виділити індивідуальну алергічну реакцію. Це рідкість, але перед процедурою завжди фахівець тестує невелику зону шкіри на сприйняття лазера, для того, щоб переконатися у відсутності алергічної реакції.

лазерная эпиляция подбородка