Лазерна епіляція у Києві на Позняках

Ефективне та безпечне видалення волосся, з найчутливіших зон шкіри.

Якщо ви шукаєте безпечний і безболісний спосіб швидко позбутися волосся на тілі — оберіть лазерну епіляцію. Проста процедура, в ефективності якої переконалися дівчата всього світу, тепер доступна в Україні, і допомагає за кілька сеансів прибрати небажані волоски на будь-якій зоні шкіри.

Плюси лазерної епіляції

лазерна епіляція
/ 01.

Безболісність. Ви не відчуєте дискомфорту чи болю під час проведення процедури. Майстер використовує спеціальні знеболювальні гелі, що допомагають прибрати неприємні відчуття.

/ 02.

Ефективність. Завдяки процедурі лазерного видалення волосся, можна надовго його позбутися. Жоден інший спосіб депіляції не надає такої переваги. Щобільше, ефект від процедури помітний після першого сеансу.

/ 03.

Безпека. Лазер працює під шкірою, впливаючи на фолікул, однак цей вплив відбувається шляхом мікрохвиль, тому він абсолютно безпечний. Після процедури у вас не буде неприємних відчуттів чи болю. Заразитись інфекцією під час цієї процедури неможливо.

/ 04.

Ціна. Пройшовши процедуру 6-8 разів, вам більше ніколи не доведеться купувати бритву чи відвідувати ваксинг. Після повного курсу, вам буде потрібна одна профілактична процедура на рік.

/ 05.

Запобігання вростання волосся. Після депіляції може спостерігатися неправильний ріст волосків. Вони вростають - їх стає складно видаляти. Це нерідко призводить до запальних процесів. Завдяки лазерній епіляції така проблема залишиться в минулому.

Завдяки досвіду, ми знаємо, що якщо ви пройдете процедуру лазерної епіляції один раз, то не захочете повертатися до інших способів видалення волосся.

Види лазерної епіляції

Найпоширенішими видами епіляції лазером зараз вважаються: александритова та діодна лазерні епіляції та процедура із застосуванням неодимового лазеру.

Ми використовуємо діодний лазер для видалення волосся, тому що це безпечно і ризик отримати опік, за такої процедури, мінімальний. Крім того, діодний лазер дозволяє точно налаштувати рівень впливу лазерної хвилі на фолікул, тому можна видаляти волоски будь-якого типу, жорсткості та кольору.

У салоні TK Laser, використовується діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Як підготуватися до лазерної епіляції

Для вашого комфорту та максимальної ефективності лазерного видалення волосся вже після першої процедури, потрібно підготуватися до процесу за кілька тижнів перед відвідуванням майстра.

Як проходить лазерна епіляція

У салоні TK Laser процедура лазерної епіляції проходить у кілька етапів. Ми дбаємо, щоб клієнт прийшов у стерильний кабінет, використовуємо дезінфектори та одноразові матеріали, для вашої безпеки. Перш ніж почати, наш косметолог та майстер консультує вас і робить пробу на алергічну реакцію до лазера.
У середньому, вся процедура займає не більше години, якщо ми говоримо про видалення волосся на ногах. Обробка лазером волосків над губою може тривати до 10 хвилин.

01.

Дезінфекція зони шкіри, де проводитиметься епіляція.

02.

Нанесення знеболювального крему (за потреби).

03.

Нанесення контактного гелю.

04.

Сеанс видалення волосся (час залежить від зони шкіри).

05.

Обробка шкіри загоювальним засобом.

06.

Консультація та запис на наступний сеанс.

рекомендованный график

Скільки процедур лазерної епіляції потрібно

Графік процедур підбирається індивідуально. Тільки після першої взаємодії вашого волосся з лазером, майстер TK Laser зможе остаточно сказати, скільки процедур потрібно саме вам, для повного позбавлення від волосків.
Для досягнення максимального ефекту, у середньому, дівчата проходять по 6-10 процедур. Також профілактичні сеанси потрібні через рік-півтора, після завершення курсу.

Догляд за шкірою після лазерної епіляції

Після проведення процедури лазерної епіляції, рекомендується дотримуватись певних правил. Вони потрібні для того, щоб ефект протримався якнайдовше, а також, щоб збільшити інтервали між процедурами.

/ 01.

Після сеансу, використовувати загоювальний засіб, який порадить майстер.

/ 02.

Використовувати сонцезахисний крем, з не менш ніж SPF50.

/ 03.

Не засмагати та не відвідувати солярії й лазні, протягом двох тижнів.

/ 04.

Три дні не використовувати на обробленій зоні шкіри пілінги, скатки, скраби та кислоти.

Ці правила допоможуть вам позбутися можливого дискомфорту після процедури. Дуже важливо не переривати та не затримувати графік лазерної епіляції, щоб досягти максимального ефекту від процедури. Обов'язково попередьте свого майстра, якщо ви захворіли, або є будь-яка інша вагома причина для перенесення сеансу.

Показання для лазерної епіляції

Процедуру можуть проводити всі, хто хоче позбавити себе дискомфорту врослого волосся. А також ті, кому набридли постійні витрати та хворобливі відчуття під час ваксингу, шугарингу чи гоління.

Салони працюють

Медичні показання до лазерної епіляції:

/ 01.

Чутливість шкіри.

/ 02.

Алергічні реакції на інші типи депіляції.

/ 03.

Генетична схильність до врослого волосся.

/ 04.

Гірсутизм.

/ 05.

Гіпертрихоз.

/ 06.

Інші медичні показання.

Протипоказання до лазерної епіляції

 • Грибок на шкірі, герпес, почервоніння.
 • Декомпенсований цукровий діабет.
 • Рак шкіри та злоякісні пухлини.
 • Погане згортання крові.
 • Інфекція та ГРВІ, вірусні захворювання.
 • Гепатит В та С.
 • Наявність металевих пластин у тілі.
 • Лишай на шкірі.
 • Серйозні опіки.
 • Період лактації та вагітність.
 • Приймання антибіотиків.
 • Тяжка форма варикозу у зоні проведення.
 • Шкіра після процедури кислотного пілінгу.
ефективна лазерна епіляція волосся

Вартість лазерної епіляції в TK Laser на Позняках

Ціна лазерної епіляції в Києві стартує від 160 грн. та залежить від обладнання, часу проведення процедури, а також зони шкіри. Тільки на перший погляд, процедура лазерної епіляції може здаватися дорогою. Якщо порівняти витрати на бритву, гелі до та після гоління, а також місячну ціну ваксингу чи шугарингу — сеанси процедури видалення волосся лазером коштуватимуть дешевше, навіть з урахуванням усіх 6-8 процедур, які потрібні для максимального ефекту.

У салоні TK Laser діють спеціальні сезонні знижки та вигідні пропозиції, при проведенні лазерної епіляції на декількох ділянках шкіри за один сеанс. Тому ви можете ще й вигідно заощадити, обираючи комплекс.

лазерная эпиляция подбородка